Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Fox studia

Studia Golden Fox leží na ostrově Korfu v kopcích nad střediskem Paleokastritsa, mají nádherný panoramatický výhled na moře a středisko Paleokastritsa s klášterem. S ohledem na polohu je v rámci ceny poskytnuto auto. Nejbližší pláž (písčito-oblázková) a centrum střediska jsou vzdáleny 5 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Fox studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Golden Fox

Studia Golden Fox leží na ostrově Korfu v kopcích nad střediskem Paleokastritsa, mají nádherný panoramatický výhled na moře a středisko Paleokastritsa s klášterem. S ohledem na polohu je v rámci ceny poskytnuto auto. Nejbližší pláž (písčito-oblázková) a centrum střediska jsou vzdáleny 5 km.

Ubytování

Velmi pěkně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají balkón s výhledem na moře, klimatizaci (za poplatek), TV, kuchyňský kout s ledničkou, vlastní sociální zařízení.

Stravování

Dle ck, Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní a večeří za poplatek.

Vybavení a služby

U studií Golden Fox je restaurace, bazén s výhledem na středisko Paleokastritsa a na moře.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.