Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Captain´s

Přibližně 20-ti minutová procházka odděluje apartmány Captain´s od centra letoviska Kavos na ostrově Korfu. Dvě budovy komplexu odděluje jen vlastní bazén a cesta. Na malou neorganizovanou pláž se hosté jednoho domu dostanou už po 30 m přes zahradu. Z druhého domu postačí přejít přes cestu a potom už jen zmiňovaným chodníkem. Organizovanou písečnou pláž najdete u taverny Sokratis, vzdálené asi 250 metrů. U budovy situované blíže k pláži se nachází menší bazén s lehátky a bar, který nabízí nejen nápoje, ale i drobné řecké speciality za výborné ceny.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Captain´s , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis apartmánů Captain´s

Přibližně 20-ti minutová procházka odděluje apartmány Captain´s od centra letoviska Kavos. Dvě budovy komplexu odděluje jen vlastní bazén a cesta. Na malou neorganizovanou pláž se hosté jednoho domu dostanou už po 30 m přes zahradu.

Z druhého domu postačí přejít přes cestu a potom už jen zmiňovaným chodníkem. Organizovanou písečnou pláž najdete u taverny Sokratis, vzdálené asi 250 metrů. U budovy situované blíže k pláži se nachází menší bazén s lehátky a bar, který nabízí nejen nápoje, ale i drobné řecké speciality za výborné ceny. Zde najdete i společnou televizi. Mezi hosty jsou velmi oblíbené večeře, během kterých majitel griluje čerstvé ryby a podává je s řeckým salátem. V tomto domě jsou čtyři 2-lůžková studia v přízemí a čtyři na poschodí. Dům přes cestu poskytuje ubytování ve dvou apartmánech pro 4 osoby a ve dvou apartmánech pro 5 osob (manželská postel v ložnici a další 2 postele a 1 přistýlka jsou v kuchyňské části). Všechna studia i apartmány jsou jednoduše zařízené, mají kuchyňský kout se základním nádobím, ledničku. Trezor a klimatizace jsou za příplatek. Studia mají balkony a apartmány velkou terasu. Místo, kde si můžete v klidu odpočinout, ale pokud budete chtít, určitě vám neujde zábava v baru či na diskotéce v blízkém centru.

Kapacita objektu Captain´s :

8 studií a 4 apartmány

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.