Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kostas

Dům Kostas najdete na ostrově Korfu v klidnější části letoviska Kavos – v Agios Petros, do rušného centra vám cesta potrvá přibližně 25 minut pěšky. K domu patří i sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky, které můžete využívat zdarma. Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti cca 100 m. Pokud zatoužíte po slunění na organizované pláži, u které je možnost občerstvení, projděte se necelých 300 m a tam vás přivítá taverna Sokratis. Dům disponuje 2-lůžkovými studii s terasou v přízemí a 3-lůžkovými studii (všechna mají pevná lůžka) s balkonem v patře.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kostas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Kostas a ubytování:

Dům Kostas najdete v klidnější části letoviska Kavos – v Agios Petros, do rušného centra vám cesta potrvá přibližně 25 minut pěšky. K domu patří i sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky, které můžete využívat zdarma. Písečná pláž se nachází ve vzdálenosti cca 100 m. Pokud zatoužíte po slunění na organizované pláži, u které je možnost občerstvení, projděte se necelých 300 m a tam vás přivítá taverna Sokratis. Dům disponuje 2-lůžkovými studii s terasou v přízemí a 3-lůžkovými studii (všechna mají pevná lůžka) s balkonem v patře. K jejich vybavení patří kuchyňka se základním nádobím a lednička, stejně tak vlastní koupelna/WC. Běžný nákup pořídíte v supermarketu vzdáleném 50 m. V blízkosti domu (asi 100 m) se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete vydat na výlet do hlavního města (cca 40 km) nebo do jiných částí ostrova Korfu. Hosté domu si mají možnost doplatit chutné servírované večeře (výběr ze 2 – 3 jídel) v taverně Sokratis.

Kapacita domu Kostas:

8 studií

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.