Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Leonidas

Příjemný patrový objekt se studii a apartmány Leonidas se nachází  v populárním letovisku Agios Georgios, jehož pobřeží je každoročně oceňováno modrou vlajkou. Studia Leonidas jsou umístěna v mírném kopci, na klidném místě, asi 150 metrů od písečné pláže. Méně nákladná a velmi romantická dovolená pro mladé i starší páry a ideálním pro rodiny s dětmi. Doporučuje se méně náročným klientům, kteří hledají klid a zároveň aktivní dovolenou. Polohu studií Leonidas ocení i ti, kteří si rádi vyrazí za noční zábavou do centra letoviska nebo dávají přednost výletům do okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Leonidas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis okolí studií Leonidas

V půvabné zátoce severozápadní části ostrova Korfu je populární letovisko Agios Georgios. Jeho pobřeží je každoročně oceňováno modrou vlajkou EEC. V blízkosti písečné pláže se nachází příjemný patrový objekt se studii Leonidas. V blízkosti jsou také restaurace a typické taverny, v nichž lze strávit příjemné večery a pochutnat si na typické řecké kuchyni. Je zde mnoho různých obchůdků, půjčovny sportovních potřeb (lodě, šlapadla, horská kola) i automobilů a populárních motocyklů. Nechybí ani diskotéka. Agios Georgios se považuje za skvost mezi letovisky na Korfu.

Poloha studií Leonidas

Studia Leonidas jsou asi 150 m od hezké písečné pláže s velmi pozvolným vstup do moře. Centrum letoviska Agios Georgios je 200 metrů, stejně tak  nákupní možnosti 200 m, restaurace 150 m, bazén 250 m. Studia Leonidas leží 40 km od centra hlavního města Kerkyry. Letiště je vzdálené 42 km.

Ubytování

Velice pěkná a prostorná studia Leonidas jsou umístěna v mírném kopci a na velmi klidném místě. Studia jsou typu open s kvalitními interiéry. Mají samostatnou ložnici a prostorný obývací pokoj s dalšími dvěma rozkládacími lůžky, takže je možné ubytovat pohodlně až 4 osoby. Vybaveny jsou malou kuchyní s ledničkou, rychlovarnou konvicí, elektrickým vařičem, troubou a základním nádobím. Samozřejmě zde nechybí ani koupelna se sprchovým koutem a WC, stejně jako balkon nebo terasa s posezením. K dispozici je i satelitní televize. Obsazenost studií jsou 2+1 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti.

Sport a zábava

Hned u domu Leonidas se nachází tenisový kurt (za poplatek). Na pláži je možné si zahrát volejbal, půjčit si loďku či šlapadlo nebo využít široké nabídky motorizovaných vodních sportů. Na výlet do okolí je možné se vydat na vypůjčeném kole, skútru nebo autem. V okolí studií Leonidas můžete posedět v oblíbených tavernách nebo si projít místní obchůdky, ve kterých se často dohovoříte i česky.

Pláž

Studia Leonidas jsou asi 150 m od hezké písečné pláže s velmi pozvolným vstup do moře.  Pobřeží u AGios Georgios je každoročně oceňováno modrou vlajkou EEC. Na pláži je možné si zahrát volejbal, půjčit si loďku či šlapadlo nebo využít široké nabídky motorizovaných vodních sportů.

Stravování

dle CK, Vlastní stravování, k dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. Další stravovací možnosti jsou v těsné blízkosti studií. Nákupní možnosti potravin a dalšího zboží ve v těsné blízkosti.

Aktuální popis od CK

Ubytování prostorné apartmány s možností až tří přistýlek (2 místnosti) sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana) kuchyňský kout (lednice, vařič, základní...

PolohaPláž: 150 m • písečná | ZDARMA: lednice • kuchyňský kout • Wi-FiOkolíApartmány Leonidas (Agios Georgios, Korfu, Řecko), které prošly vroce 2018...

PolohaApartmány Leonidas, které prošly v roce 2018 renovací, se nachází v pěkné zahradě v mírném svahu letoviska Agios Georgios (Řecko, Korfu). Pláž s...

PopisRodinná studia a apartmány v příjemné klidné zahradě u nejkrásnější plážePolohastudia jsou u krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné...

PopisPláž: 150 m • písečná | ZDARMA: lednice • kuchyňský kout • Wi-FiOkolíApartmány Leonidas (Agios Georgios, Korfu, Řecko), které prošly vroce 2018...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.