Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lina

Jednodušší, ale příjemná studia Lina na klidném okraji jinak rušnějšího střediska Messonghi na ostrově Korfu, jsou výbornou volbou pro pohodovou dovolenou za velmi příznivou cenu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Lina

Studia Lina leží cca 200 m od písčito-oblázkové pláže, v klidném místě na okraji městečka Messonghi , cca 200 m od supermarketu, cca 500 m od zastávky autobusu.

Ubytování ve studiích Lina

účelně zařízená studia Lina s vybaveným kuchyňským koutem (vařič, lednička, varná konvice), koupelnou a soc. zařízením, TV, trezorem, klimatizací (za poplatek), balkonem/terasou.

Stravování

Dle ck, bez stravy

Doporučení

Příjemné jednodušší ubytování v klidné části jinak rušného letoviska, v blízkosti pláže - za dobrou cenu.

Aktuální popis od CK

DoporučeníPříjemné ubytování v klidné části jinak rušného letoviska, v blízkosti pláže, za výhodnou cenu.ObsazeníXX / XXxPolohacca 500 m od pláže, v klidném...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.