Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Ioannis Melitieon

Oblast
Typ letoviska Klidné
Na ostrov Korfu vede cesta z vnitrozemí po moři a vzduchem, a to přímo do hlavního města (Korfu/Kerkyra), kde se nachází letiště a přístav. Do samotného letoviska se dostanete buď autobusem nebo můžete zvolit automobil. Pokud jste přijeli trajektem, máte zřejmě vůz vlastní, a pokud ne, poslouží zdejší autopůjčovny. Cesta do Agios Ioannis Melitieon není nijak složitá a je dobře značena. Jestliže si ale přece jen nebudete tak úplně jisti, zeptejte se v autopůjčovně či turistickém informačním centru.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Ioannis Melitieon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Agios Ioannis Melitieon

Vedle mnoha dalších skrývá bohatě zelené jihovýchodní pobřeží ostrova Korfu i resort zvaný Agios Ioannis Melitieon, vzdálený asi 16 kilometrů od hlavního města ostrova (Korfu alias Kerkyra). Na slunné pláži a v teplém moři či bazénu si dopřejete toho pravého letního odpočinku, nejlépe po boku svých nejbližších. Najdete tu potřebný klid i dostatek zábavy pro načerpání nových fyzických i psychických sil. Zelené kopce a azurové moře už jen dokonale doplňují tuto odpočinkovou idylu.

Pláž u Agios Ioannis Melitieon

Pláž je tu menší, ale poskytuje vše potřebné, včetně přilehlých taveren a barů s občerstvením a ledovými drinky. Voda je tu čistá a průzračná.

Samozřejmě ve středisku nechybí obchůdky s upomínkovými drobnostmi, abyste mohli přivézt pěkný dárek těm, kteří s vámi nemohli na Korfu zavítat.

Co v  Agios Ioannis Melitieon

Kdo má rád aktivnější dovolenou, uvítá možnost vypůjčit si přímo v letovisku jízdní kolo a vyjet na obhlídku okolí. Mnohé hotely umožňují svým hostům využívat své sportovní vybavení, jako například tenisové a squashové kurty, bazény, mini golf a další. Některé nabízejí i programy pro děti. Na své si ale přijdou i dospělí, protože se tu též pravidelně pořádají živá hudební vystoupení, párty, diskotéky a jiné.

Agios Ioannis Melitieon nepatří k nejživějším resortům, nicméně díky své poloze může uspokojit všechna přání a tužby svých návštěvníků a doporučit jim návštěvu okolních resortů, které zajistí vše ostatní, co tento klidný resort postrádá. Agios Ioannis Melitieon může tedy ideálně sloužit jako váš výchozí bod, oáza klidu, kde budete užívat příjemnou relaxaci, a jakmile zatoužíte po troše povyražení, můžete směle vyrazit za bujarou zábavou do okolí. Protože Agios Ioannis Melitieon leží přímo mezi dvěma známými živými letovisky – Benitses a Moraitika –, vaše první výletní kroky povedou zřejmě tam. Zdatní chodci a příznivci pěší turistiky tam dorazí i po svých, ostatní mohou využít zapůjčeného automobilu či jízdního kola. V Benitses stojí za vidění hlavně Muzeum mušlí, kde ale krom těchto unikátních schránek mořských živočichů můžete spatřit i jinou podvodní zvířenu, například vycpané ryby či mořské ježky. V Benitses jsou i restaurace a kavárny, doporučované jsou zejména ty s rybími specialitami. Nedaleko odtud se nachází tzv. Myší ostrov, který je prý ve skutečnosti nikoli ostrov, ale zkamenělá loď, a svým tvarem ji opravdu připomíná. Je to jedno z nejnavštěvovanějších míst na ostrově. Hned tím dalším je pak palác Achillion, slavné letní sídlo krásné rakouské císařovny Sissy, která si ho tu nechala postavit v 19. století a nazvala ho podle antického boha Achilla. A pokud vám ani toto nebude stačit, vydejte se do hlavního města (Korfu/Kerkyra), kde objevíte další tajuplné krásy ostrova. Jsou tu mnohá zákoutí se starými domy a tavernami a na druhé straně i moderní kasina a diskotéky, zkrátka pro každého něco.

Kam na Korfu se jezdí ?

Na Korfu se z ČR nejčastěji jezdí do středisek Agios Georgios /jih/, Agios Georgios /sever/, Agios Gordis, Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, BenitsesDassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.

Tipy na hotel v letovisku Agios Ioannis Melitieon

Louis Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Louis Regency Beach s příjemnou atmosférou, který spadá nyní do hotelového řetězce společnosti LOUIS, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části Korfu zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5 km) a Moraitika (cca 4 km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží. Před hotelem je zastávka linkového autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova. Hlavní budova hotelu Louis Regency Beach se nachází u frekventované cesty, přímořské silnice, která propojuje hlavní město s jižní částí ostrova.

1.

Iberostar Regency Beach

Moderní, částečně zrekonstruovaný hotel Iberostar Regency Beach s příjemnou atmosférou se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova v turistické části zvané Agios Ioannis Melitieon, mezi letovisky Benitses (cca 3,5km) a Moraitika (cca 4km). Nejbližší nákupní zóna je od hotelu vzdálena cca 3 km. Hotel je zasazen do svahu a obklopují jej zelené pahorky, táhnoucí se podél pobřeží.Před hotelem je zastávka městského autobusu, který jezdí do hlavního města Korfu i do letovisek na jihu ostrova.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---