Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Magna Village

Hotel Magna Village je součástí hotelu MAGNA GRAECIA 4*, jehož služby All Inclusive hosté využívají. Magna Village se nachází v oblíbeném přímořském letovisku Dassia s velmi dobrou infrastrukturou. Letovisko leží na východním pobřeží ostrova, 10 km severovýchodně od hlavního města Korfu,  Kerkyry. Je ponořeno do krajiny se staletými olivovníky, ibišky, oleandry a proslulé krásnou písečnou pláží s oblázky, která skýtá četné možnosti pro klidnou i aktivní dovolenou. Centrum Dassie žije pestrým životem a láká k návštěvě diskoték, večerním procházkám a posezení v typických řeckých tavernách při skleničce výborné metaxy. Hotel Magna Village  patří k tradičně známým a oblíbeným hotelům na Korfu.  Je vhodný zejména pro ty, kteří hledají klid a zároveň aktivní dovolenou. Výhody: dobrá cena a servis, výhodné spojení s hl. městem. Polohu hotelu ocení i ti, kteří si rádi vyrazí za noční zábavou do nedalekého centra Dassie nebo chtějí poznat pamětihodnosti a pestrý život hlavního města Korfu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Magna Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Magna Village

Hotel Magna Village je součástí hotelu MAGNA GRAECIA 4*, jehož služby All Inclusive hosté využívají. Magna Village se nachází v oblíbeném přímořském letovisku Dassia s velmi dobrou infrastrukturou. Letovisko leží na východním pobřeží ostrova, 10 km severovýchodně od hlavního města Kerkyry. Je ponořeno do krajiny se staletými olivovníky, ibišky, oleandry a proslulé krásnou písečnou pláží s oblázky, která skýtá četné možnosti pro klidnou i aktivní dovolenou. Centrum Dassie žije pestrým životem a láká k návštěvě diskoték, večerním procházkám a posezení v typických řeckých tavernách při skleničce výborné metaxy.

Hotel Magna Village patří k tradičně známým a oblíbeným hotelům na Korfu, Doporučujeme klientům, kteří hledají klid a zároveň aktivní dovolenou. Výhody: dobrá cena a servis, výhodné spojení s hl. městem. Polohu hotelu ocení i ti, kteří si rádi vyrazí za noční zábavou do nedalekého centra Dassie nebo chtějí poznat pamětihodnosti a pestrý život hlavního města Korfu.

Poloha hotelu Magna Village

- 250 m od hezké písčito - oblázkové pláže s velmi pozvolným vstup do moře
- pouze 250 metrů od hlavní promenády centra letoviska Dassia - 10 km od centra hlavního města Kerkyry - letiště je vzdálené 11 km
- aqvapark 9 km
- 100 m od hotelu je autobusová zastávka.

Popis ubytování

Hotel Magna Village nabízí se prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo ubytováním pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní TV, rádiem, chladničkou, bezpečnostní schránkou, telefonem s přímou volbou a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu nebo na moře. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek (dle CK).

Vybavení a služby

Komplex Magna Graecia a Magna Village je umístěn uprostřed zeleně. Je tvořen hlavní budovou a několika přilehlými objekty. Pro hosty je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, koutek s internetem, pool bar, snack bar, společenská místnost s televizí, kulečník, stolní tenis, videohry, fitness centrum, dětský koutek a mini market. Dva venkovní bazény a dětský bazén jsou součástí velké sluneční terasy (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma). Hotel má vlastní parkoviště a nedaleká autobusová zastávka je výhodná k častým návštěvám hlavního města Korfu a okolí.

Sport a zábava

Bazény přímo u hotelu Magna Village a dlouhá písčito-oblázková pláž s průzračně čistou vodou je od hotelu Magna Village vzdálená pouhých 250 m. Pláž je na mnoha místech obklopená piniovými a cypřišovými háji, které poskytují příjemný stín. Je zde celá řada plážových barů a půjčoven lehátek a slunečníků (za poplatek). Pestrá je nabídka vodních sportů – loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízda na banánech, ringo nebo potápěčské centrum. V blízkosti hotelu Magna Village  jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek. Asi 2 km od hotelu je oblíbené noční diskotékové centrum Ipsos. Hotel Magna Village  pořádá pro své hosty večerní animační a tradiční hudební programy.

Pláž

Dlouhá písčito-oblázková pláž s čistou vodou je vzdálená od hotelu Magna Village asi 250 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sport- loďky, šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, jízda na banánech, ringo. Nedaleko potápěčské centrum.

Stravování

dle CK, All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během celého dne 10:00 - 23:00 zdarma neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby, dále v době 10:00 - 18:00 káva, čaj, zákusky, snacky a zmrzlina.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.