Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mareblue Aeolos Beach

Hotel Mareblue Aeolos Beach s velkým množstvím nabízených služeb, umístněn přímo pod letním sídlem císařovny Sissi, v městečku Perama na ostrově Korfu, patří mezi vyhledávané prázdninové cíle široké škály klientů, převážně pak hlavně rodinami s dětmi, pro které je zde velká nabídka vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Mareblue Aeolos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Mareblue Aeolos Beach

Šarmantní hotel Mareblue Aeolos Beach, postavený ve starém olivovém háji, leží přímo pod známým letním sídlem císařovny Sissi.

Poloha

Hotel Mareblue Aeolos Beach leží ve starém olivovém háji přímo pod známým palácem „Achillion“ královny Sissi. Hotel Mareblue Aeolos Beach se nachází nad pobřežní silnicí. K oblázkovo – písečné pláži vzdálené cca 150 m se dostanete podchodem. Doporučujeme boty do vody. Letovisko Perama cca 3 km. Město Korfu cca 10 km, místní autobusová zastávka dostupná na hlavní silnici.

Vybavení hotelu Mareblue Aeolos Beach

Hotel Mareblue Aeolos Beach disponuje 310 pokoji rozdělenými do hlavní budovy a bungalovů, výtahy. Přijímací hala, společenská místnost s TV, internetový koutek (za poplatek), WiFi za poplatek, hlavní restaurace, plážová restaurace Zephyros, bar a obchod. Ve venkovním areálu se nachází 2 sladkovodní bazény (1 bazén pro dospělé a 1 rodinný s vestavěným bazénem pro děti), opalovací terasa, terasa k posezení, snack bar u bazénu, plážový bar. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma Osušky na kauci.

Pokoje hotelu Mareblue Aeolos Beach

dvoulůžkové pokoje (2C/3C): varná konvice, chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana, WC, fén, balkon nebo terasa s výhledem na moře. Bungalovy (1A/2A): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2C/3C. Rodinné pokoje (2D/3D): kombinace obývací ložnice, terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2C/3C. Joker pokoje (2S): bez určení polohy, jinak jako 1A/2A. Rodinné suite (2B/3B): opticky oddělená obývací ložnice (posuvné dveře), terasa s výhledem na moře, jinak jako 2D/3D.

Stravování

Dle ck, all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Tematické večeře. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 23:00 hod. Pozdní snídaně od 10:00 hod. do 10:30 hod. Snacky od 11:30 hod. do 16 hod. Čaj, káva a zákusky od 16:00 hod. do 17:00 hod. Zmrzlina pro děti od 11:30 hod. do 17:30 hod. 1x týdně možnost večeře v plážové restauraci Zephyros (po předchozí rezervaci).

Sport/aktivity

aerobic, plážový volejbal, 1 tenisový kurt, stolní tenis. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži.

Zábava

denní a večerní animační program.

Aktuální popis od CK

StřediskoPeramaPolohaHotelový komplex hlavní budovy a bungalovů s komorní atmosférou leží v mírném svahu přímo nad mořem v udržované zahradě s výhledem na...

Poloha- Hotel vybudovaný ve stráni - Obchůdky a restaurace cca 3 km - Autobusová zastávka je cca 50 m - Letiště Korfu cca 8 km Pláž- Písčito-oblázková pláž...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Bungalov
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.