Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paralya Beach studia

Patrová vilka Paralya Beach má ideální polohu na ostrově Korfu, cca 60 m od pláže a 150 m od centra Agios Stefanos. Nachází se v blízkosti vil Maria a Evinos.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paralya Beach studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Paralya Beach

Patrová vilka Paralya Beach má ideální polohu cca 60 m od pláže a 150 m od centra. Nachází se v blízkosti vil Maria a Evinos.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Snídaně jednotná servírovaná, večeře – tříchodové menu a sklenice vína. Stravování probíhá v restauraci Evinos (40 m).

Ubytování ve studiích Paralya Beach

Účelně zařízená studia jsou pro dvě osoby nebo apartmány pro čtyři osoby. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s lednicí, rychlovarnou konvicí, balkon nebo terasu s výhledem na moře.

Vybavení a služby

Klienti Paralya Beach mohou využívat bazén Vicky pool u sousední vily nebo bazénu vily Maria za drobnou konzumaci u bazénového baru.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.