Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

San Marina

Světlá a vzdušná dvoupatrová budova hotelu San Marina má výbornou polohu - přímo na široké písečné pláži. Vyrostla v srdci střediska Kavos na Korfu, které je známé jako centrum zábavy a diskoték. Je nejlepší volbou pro ty, kteří vyhledávají během dovolené rušný společenský život. Areál je posazený do zahrady s upraveným trávníkem, stromy a palmami, které jsou tím pravým úkrytem před pálícím sluncem. Hosté San Marina si mohou vybrat, zda stráví dny a večery v plážovém baru, baru u bazénu nebo budou relaxovat na terase či si doslova odskočí za zábavou do blízkého centra letoviska. Milovníkům koupání nabízí pláže v Kavosu různé zábavné i adrenalinové vodní sporty.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili San Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha San Marina:

Světlá a vzdušná dvoupatrová budova hotelu San Marina má výbornou polohu - přímo na široké písečné pláži. Vyrostla v srdci střediska Kavos, které je známé jako centrum zábavy a diskoték. Je nejlepší volbou pro ty, kteří vyhledávají během dovolené rušný společenský život. Areál je posazený do zahrady s upraveným trávníkem, stromy a palmami, které jsou tím pravým úkrytem před pálícím sluncem. Hosté San Marina si mohou vybrat, zda stráví dny a večery v plážovém baru, baru u bazénu nebo budou relaxovat na terase či si doslova odskočí za zábavou do blízkého centra letoviska. Milovníkům koupání nabízí pláže v Kavosu různé zábavné i adrenalinové vodní sporty.

Kapacita budovy San Marina:

54 pokojů

Vybavení / Sport / Zábava:

Hotel San Marina je vkusně a účelně vybavený. Hosty přivítá vstupní hala s recepcí, lobby bar s posezením, TV/DVD a internetový koutek, telefonní automat, mini knihovna s výběrem slovenských a českých knih. Nechybí klimatizovaná restaurace, terasa s příjemným posezením a pohledem na širokou písečnou pláž, moře i plážový bar. Pro plavce je připraven hotelový bazén pro dospělé, ve kterém je možné hrát i vodní pólo. U bazénu i na pláži jsou lehátka a slunečníky (zdarma) a minigolfové hřiště (za poplatek). Chlazené i teplé nápoje za výborné ceny jsou podávány také v baru u bazénu. Pro pasivní sportovce je v San Marina k dispozici biliard a nechybí ani stolní tenis. I plážový volejbal přímo před hotelem San Marina si určitě najde své příznivce. Na recepci je možnost shlédnout DVD filmy (ve slovenštině i češtině), vypůjčit si společenské hry (šachy, scrabble, karty...). Ti aktivnější mají možnost zahrát si badminton, fotbal, volejbal nebo vodní pólo (míče jsou k dispozici).

Ubytování v San Marina:

Pokoje pro 2-3 osoby (3. postel přistýlka) jsou zařízené dřevěným nábytkem nebo nábytkem z tepaného kovu. K dispozici jsou i dva typy rodinných pokojů pro 4 osoby - suity s oddělenou ložnicí nebo řešené jako jeden prostor s poschoďovou postelí (vhodné pro rodiny s menšími dětmi). K vybavení patří koupelna (sprcha nebo vana)/WC, fén, samostatná klimatizace (za poplatek), telefon, TV/SAT, lednička. Trezor je k dispozici na recepci (za poplatek). Každý pokoj má balkon s posezením a výhledem na moře nebo do areálu hotelu. Na vyžádání je možná dětská postýlka (zdarma).

Stravování:

Polopenze formou bufetu.

Náš názor na San Marina:

Poloha přímo na pláži a příjemné ubytování v kombinaci s nabídkou rušného nočního života slibuje aktivní dovolenou plnou zábavy, sportu a veselých zážitků. Doporučujeme jako náš typ pro ty, kteří vyhledávají pestrý denní i noční život na dosah od hotelu.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.