Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kaliva

Nachází se v klidném prostředí ostrova Kos, nedaleko písečné pláže Kefalos beach. V blízkosti domu Kaliva najdete na promenádě obchůdky, kavárny, restaurace i autobusovou zastávku.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kaliva, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Kaliva:

Nachází se v klidném prostředí ostrova Kos, nedaleko písečné pláže Kefalos beach. V blízkosti domu Kaliva najdete na promenádě obchůdky, kavárny, restaurace i autobusovou zastávku.

Ubytování:

Jednoduchá dvoulůžková studia s možností přistýlky a apartmány se dvěma pokoji jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC+fén), kuchyňským koutem (lednička, vařič, varná konvice, základní nádobí), TV, klimatizací za poplatek (ve studiích 4 €/den a v apartmánech 8 €/den) a balkonem či terasou.

Stravování:

Kromě vlastního vaření možnost dokoupení snídaní - 5 Euro za dospělou osobu a 3 Eura za dítě 2 – 12 let. Majitelka peče výborný domácí chléb. Máte také možnost dokoupit si snídaně, obědy nebo večeře v blízkém hotelu Sacallis Inn na straně 81 (cca 3 minuty chůze) – snídaně 4,50 Euro/dospělá osoba a 3 Euro/ dítě 2-12 let, obědy nebo večeře – 8 Euro/dospělá osoba, 5 Euro/dítě 2-12 let. Můžete také využít nabídky četných taveren a restaurací na promenádě.

Pláž u hotelu Kaliva:

Nádherná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 metrů od studií Kaliva. Široká nabídka vodních sportů, lehátka a slunečníky – vše za poplatek. Pláž je ideální jednak pro děti (pozvolný vstup do moře ), ale také pro zdatnější plavce, kteří si mohou zaplavat na krásný ostrůvek Kastri s kostelíkem Svatého Nikolase. Kefalos Bay je ideálním místem pro vodní sporty

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.