Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aeolus Beach

Vybavení hotelu Aeolus Beach - vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bazény z toho jeden má oddělenou část pro děti a skluzavky (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar u bazénu s TV-SAT, biliard, internetový koutek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aeolus Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vybavení hotelu Aeolus Beach:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bazény z toho jeden má oddělenou část pro děti a skluzavky (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar u bazénu s TV-SAT, biliard, internetový koutek.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha), telefonem, ledničkou, klimatizací (za poplatek cca 6 Euro/den/pokoj) a balkonem.

Stravování v Aeolus Beach:

Snídaně formou bufetu v restauraci hotelu Aeolus, večeře formou bohatého bufetu v hotelu Meropi****, který je vzdálen pouze 100 metrů od hotelu.

Pláž:

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu Aeolus Beach, lehátka a slunečníky za poplatek.Vodní sporty za poplatek.. centra TOP letoviska Kréty- Malie

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.