Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agapi Apartments

Příjemný objekt apartmánů Agapi se nachází v nádherném letovisku Stalida ostrova Kréta. Celkem 10 apartmánů a studií je rozmístěno v patrovém domě. Ve středisku Stalida najdete nepřeberné množství restaurací, barů a obchůdků a m ožnost vodních sportů na pláži. Zdejší pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, je vhodná i pro nejmenší děti.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agapi Apartments, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis Agapi Apartments

Příjemný objekt apartmánů Agapi se nachází v nádherném letovisku Stalida ostrova Kréta, které je situováno mezi městy Hersonissos a Malia, východně od Heraklionu a přibližně 30 minut jízdy od letiště. V oblasti Stalidy jsou dlouhé písčité pláže s výbornou možností provozování vodních sportů, nepřeberné množství minimarketů, restaurací, taveren a barů. Spojení do měst Malia, Hersonissos a Heraklion obstarávají místní autobusy. Apartmány Agapi jsou v patrovém domě v centru střediska, v úzké postranní uličce a pouze 40 m od hlavní promenády.

Poloha apartmánů Agapi

- písčitá pláž je vzdálena cca 80 m
- vzdálenost od obchodního centra 40 m
- vzdálenost od letiště Heraklion 36 km.

Ubytování

Celkem 10 apartmánů a studií je rozmístěno v patrovém vila domě, ktery je bez recepce. Apartmány Agapi mají obsazenost 2+2 a 3.dítě, k dispozici je koupelnu (sprcha) s WC, ložnice se dvěma oddělenými lůžky a z obývacího pokoje se dvěma pevnými lůžky. Mají plně vybavený kuchyňský kout a balkon nebo terasa. Studia mají obsazenost 2+0, jsou vybavená koupenou (sprcha) s WC, pokojem se dvěma lůžky, kuchyňským koutem a balkonem nebo terasou. Úklid je 1x týdně.

Sport a zábava

Ve středisku Stalida najdete nepřeberné množství restaurací, barů a obchůdků. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek). Zdejší pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, je vhodná i pro nejmenší děti. Slunečníky a lehátka k dispozici za poplatek.

Stravování

dle CK, Vlastní stravování. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. Možnost dokoupení snídaně a večeře v nedalekém hotelu Palm Beach. Minimarkety s potravinami jsou v těsné blízkosti.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.