Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amalthia Beach Resort

Moderní a vzdušný hotel Amalthia Beach Resort, který byl v roce 2007 kompletně renovován, leží na Krétě přímo u krásné písčité pláže, která byla pro svoji čistotu oceněna modrou vlajkou. Tvoří jej několik patrových budov rozmístěných v zahradě. Toužíte-li po relaxaci na klidnějším místě v hotelu se službami na vysoké úrovni, volba tohoto hotelu bude tou správnou. Pro pozvolný vstup do moře (mělčina cca 30 m) doporučujeme také rodinám s malými dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amalthia Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Amalthia Beach Resort

Nově renovovaný hotel Amalthia Beach Resort leží pouhých 9 km od Chanie, v malé vesničce Agia Marina na severním pobřeží ostrova Kréta.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, restaurace s řeckými, krétskými a mezinárodními pokrmy, taverna, hlavní bar, bar u bazénu s TV, TV místnost, bazén (18 × 9 m).

Pláž

Hotel Amalthia Beach Resort leží přímo u písčité pláže

Služby

internetový koutek, fax, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

prostorné, moderně a vkusně zařízené 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě mají TV, pohovku, balkon nebo terasu s výhledem na moře či do zahrady, koupelnu/WC.

Děti

dětská část bazénu, dětské hřiště.

Doporučení

Moderní a vzdušný hotel Amalthia Beach Resort, který byl v roce 2007 kompletně renovován, leží přímo u krásné písčité pláže, která byla pro svoji čistotu oceněna modrou vlajkou. Tvoří jej několik patrových budov rozmístěných v zahradě. Toužíte-li po relaxaci na klidnějším místě v hotelu se službami na vysoké úrovni, volba tohoto hotelu bude tou správnou. Pro pozvolný vstup do moře (mělčina cca 30 m) doporučujeme také rodinám s malými dětmi.

Aktuální popis od CK

PopisHotel pouze pro dospělé 18+ !Poloha a popisHotel se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Kréty. Jedná se o západní část Kréty, která je...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.