Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ambelos apartments

Studia a apartmány Ambelos se nachází v malebné oblasti Agia Pelagia, v zátoce s výhledem na  zelené kopce osázené olivovníky. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají tradiční lokality s pohodovou atmosférou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ambelos apartments, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Ambelos Apartments

Ambelos Apartments se nachází v jedné z nejhezčích oblastí v Agia Pelagia na Krétě, v zátoce s výhledem na moře, obklopený zelenými kopci a olivovníky.

Vybavení Ambelos Apartments

Hotel Ambelos se skládá z 29 prostorných a elegantně zařízených apartmánů a studií. Ve společných prostorách hotelu je hostům k dispozici 24-hodinová recepce, bazén, bar u bazénu, bar, kavárna, tenisový kurt, snack bar, parkoviště, bezdrátové wi-fi připojení na recepci hotelu.

Vybavení studií a apartmánů

Apartmány jsou rozděleny na dvě samostatné části, kuchyň s obývacím pokojem a ložnici. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou, plně vybavenou kuchyní, telefonem, přístupem k internetu, obývacím pokojem. Některé apartmány jsou vybaveny TV, balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo na hory. Studia jsou prostorná, klimatizovaná a vybavená vlastním sociálním zařízením, ledničkou, plně vybavenou kuchyní, telefonem, přístupem k internetu, obývacím pokojem. Některá Studia jsou také vybavena TV, balkonem nebo terasou s výhledem na moře nebo na hory.

Pláž

Jen kousek od hotelu, pouhých 300 metrů, se nachází krásná pláž Mononaftis. Pláž Mononaftis je situována v klidném prostředí, v blízkosti pláže jsou taverny, parkoviště, minimarket a stánky, které prodávají řecký a mezinárodní tisk.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.