Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Annex Palm Beach

Příjemné objekty sousedící s hotelem Palm Beach se nachází v oblíbeném turistickém středisku Stalida u promenádní zóny a v těsné blízkosti pláže. Ideální poloha hotelu Annex Palm Beach  v centru rušného letoviska a přesto v klidnějším prostředí. Dokonalá dovolená pro rodiny s dětmi, mládežníky, skupinky přátel a páry všech věkových kategorií. Slušná úroveň a dobrá cena.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Annex Palm Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Annex Palm Beach

Příjemné objekty sousedící s hotelem Palm Beach se nachází v oblíbeném turistickém středisku Stalida u promenádní zóny a v těsné blízkosti pláže. Samotná Stalida leží mezi městy Hersonissos a Malia východně od Heraklionu. Zdejší pobřeží tvoří dlouhé písčité pláže s výbornou možností provozování vodních sportů. V samotném středisku se nachází množství minimarketů, obchůdky se suvenýry, restaurací, taveren a barů. Spojení do měst Malia, Hersonissos a Heraklion obstarávají místní autobusy.

Poloha hotelu Annex Palm Beach

- velmi hezká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouhých 30 m
- v centru promenádní části letoviska Stalida
- autobusová zastávka 50m
- lékařská služba 50 m
- vzdálenost od letiště Heraklion 36 km

Ubytování

Poblíž hotelu Palm Beach je několik ubytovacích jednotek většinou studiového typu. Jsou jednoduše zařízené, mají samostatnou koupelnu s WC, balkon nebo terasu, případně i vybavený kuchyňský kout s chladničkou. V některých pokojích je za příplatek klimatizace. Max. obsazenost pokoje jsou 2 osoby s možností přistýlky.

Vybavení a služby

Veškeré zázemí mohou hosté využívat v sousedním hotelu Palm Beach, který se nachází přímo u písčité pláže. Hotel  má k dispozici vstupní hala s recepcí, bar, TV koutek, připojení WiFi k internetu u recepce, pool bar, restauraci s hezkou terasou a výhledem na exotické palmy a pláž, pěkně udržovaná zahrada s příjemným posezením. Hosté mají možnost využít bazénu sousedního hotelu ZERVAS Beach, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Ve středisku Stalida najdete nepřeberné množství restaurací, barů a obchůdků. Široká nabídka vodních sportů se nabízí přímo na pláži, včetně zapůjčení různých šlapadel, kanoí, windsurfingů, dále paragliding, vodní lyžování, jízda na banana, vodní skútry, potápění s instruktory a další (za poplatek). Několik půjčoven nabízí zapůjčení auta, motorky, skútru nebo čtyřkolky.

Pláž

Zdejší pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, je vhodná i pro nejmenší děti. Slunečníky a 2 lehátka jsou k dispozici za poplatek. Na pláži je celá řada restauraci a možností barů pro občerstvení.

Stravování

dle CK, Stravování formou polopenze (snídaně a večeře) bufetového stylu probíhá v sousedním hotelu Palm Beach. Další široká nabídka stravovacích a nákupních možností je v bezprostřední blízkosti.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.