Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ariane

Aparthotel Ariane se nachází přímo u pláže na východě jednoho z nejživějších letovisek Hersonissos na Krétě. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ariane, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ariane

Aparthotel Ariane se nachází přímo u pláže na východě jednoho z nejživějších letovisek Hersonissos, 500 m od centra, 28 km od hlavního města Heraklion a jeho letiště, 10 min chůze od vodního parku hotelu Star Beach a od nákupních možností a restaurací a barů. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Oficiální kategorie: B.

Vybavení hotelu Ariane

recepce, trezory, lékařské služba na vyžádání, restaurace (střešní zahrada), lobby bar/kavárna, sladkovodní bazén, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel Ariane nabízí útulně zařízená dvoulůžková studia pro 3 osoby a apartmány pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, kuchyňkou s ledničkou a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezor, kulečník, internet, sauna, nápoje po 22:30.

Pláž

Hotel Ariane leží cca 60 m od pláže

Strava

dle CK, All inclusive: bufetové snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 20:30), občerstvení (15:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:30).

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.