Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Sky Rezidence

Rezidence Blue Sky se nachází cca 800 m od centra letoviska Gouves (Kato Gouves), 300 m od nejbližšího obchodu a 250 m od pláže. V hotelu Blue Sky je recepce, restaurace, bar. Oblast - Kréta

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Blue Sky Rezidence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha rezidence Blue Sky

Rezidence Blue Sky se nachází cca 800 m od centra letoviska Gouves (Kato Gouves), 300 m od nejbližšího obchodu a 250 m od pláže.

Vybavení hotelu Blue Sky

V hotelu Blue Sky je recepce, restaurace, bar.

Typ a vybavení pokojů

A/4 - 2 místnosti, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvojlůžkem nebo se dvěma samostatnými lůžky, sociální zařízeníbalkon nebo terasa, klimatizace (za poplatek), základní nádobí, chladnička, vařič, mikrovlnná trouba.

Strava

Dle ck,  vlastní.

Sport

venkovní bazén s brouzdalištěm a se slunečníky a lehátky, bar u bazénu, večerní animační program (grilování, karaoke, kvízy).

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.