Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calma - studia / apartmány

Apartmánový dům Calma leží na okraji letoviska Plakias, v klidné části nedaleko centra a pláže. Je to jedno z nej míst ostrova Kréta. Dvoupodlažní domy Calma nabízí ubytování v deseti 2-3lůžkových studiích a dvou 6lůžkových apartmánech. Apartmány mají 2 samostatné ložnice a obývací kuchyň s dalšími 2 lůžky (rozkládací pohovka). Studia a apartmány Calma jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT a klimatizací (za příplatek). Z balkónů je výhled do zahrady.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calma - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Calma

Apartmánový dům Calma leží na okraji letoviska Plakias, v klidné části nedaleko centra a pláže.

Ubytování

Dvoupodlažní domy Calma nabízí ubytování v deseti 2-3lůžkových studiích a dvou 6lůžkových apartmánech. Apartmány mají 2 samostatné ložnice a obývací kuchyň s dalšími 2 lůžky (rozkládací pohovka). Studia a apartmány Calma jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, balkónem, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT a klimatizací (za příplatek). Z balkónů je výhled do zahrady.

Strava

Del zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Mousses)

Hodnocení studií a aaprtmánů Calma

Klidné prostředí, blízko pláže. Vzdálenost od pláže: cca 200 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.