Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pantheon

Hotel Pantheon s krásným výhledem na Krétské moře a předměstí Rethymna v letovisku Atsipopoulo (severní Kréta) se nachází asi 600 metrů od jeho centra s obchody a restauracemi, pouhé 3 km od Rethymna, do kterého 6x denně zajíždí zdarma hotelový minibus. Hotel nabízí širokou škálu služeb a zábavy, doporučujeme všem klientům, kteří vyhledávají blízkou dostupnost živějších letovisek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pantheon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pantheon

Hotel Pantheon se nachází na kopci s výhledem na Krétské moře, Rethymno a benátskou pevnost na předměstí Rethymna, v letovisku Atsipopoulo, 600 m od jeho centra s obchody a restauracemi, 100 m od nejbližších obchodů a mini marketu, 200 m od supermarketu, 3 km od centra Rethymna a 75 km od letiště v Heraklionu. Od hotelu jezdí zdarma 6x denně mini bus do Rethymna a zpět. Oficiální kategorie: B.

Vybavení

recepce, výtah, wi fi zdarma, lékař na zavolání, půjčovna aut, společenská místnost s TV, knihovna, restaurace, hlavní bar, snack bar u bazénu, bazén, stolní hry, elektronické hry, mini golf, stolní tenis, občasné řecké nebo disco večery.

Ubytování

Hotel  Pantheon nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, SAT TV, hudebním programem, rádiem, ledničkou, trezorem a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, elektronické hry.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání.

Strava

Dle ck, all inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž

cca 2000 m od pláže

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.