Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Camari Garden

Hotel Camari Garden se nachází asi 6 kilometrů od města Rethymno, přesněji poblíž vesničky Gerani a 200 metrů od soutěsky Camari, která je předurčená k lovu ryb a i milovníci podmořského života si zde při potápění, či šnorchlování přijdou na své. Nejbližší pláž je vzdálená 4 kilometry, ale tento fakt plně vynahrazuje vybavení příjemného hotelu Camari Garden, kde naleznete dva bazény, restauraci, market, dárkový obchod, je i zde připojení k internetu, televizní koutek a dětem je k dispozici dětské hřiště a bazén.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Camari Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Camari Garden

Hotel s apartmány se nachází 500 m od malebné vesničky Gerani, 200 m od soutěsky Camari, kde se dají chytat ryby nebo je možno se zde potápět, 4 km od nejbližších pláží, 6 km od města Rethmyno a 60 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Vzhledem ke vzdálenosti od pláže doporučujeme pronájem auta.

Vybavení hotelu Camari Garden

Recepce, směnárna, trezory, internet, TV kout, restaurace, snídaňová místnost, bar, snack bar, 2 bazény, kulečník, video hry, super market, dárkový obchod.

Ubytování ve studiích a apartmánech Camari Garden

Hotel nabízí studia až pro 3 osoby a apartmány až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, telefonem, SAT TV, kuchyňkou, lednicí, konvicí a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den).

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Vlastní stravování.

Pláž

Cca 4 km od pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.