Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rapaniana

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rapaniana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Středisko Rapaniana

Středisko Rapaniana je velmi malé a klidné místo, které je vhodné pro všechny, kdo hledají klid a pohodu.  Středisko je opravdu malé, dokonce patří k nejmenším a nejklidnějším na celé Krétě. Pár malých hotýlků, sem tam pension, trocha taveren a nějaký ten bar. To je vše.

Rapaniana působí uklidňujícím dojmem již tím, jak vypadá. V zahradách je mnoho zeleně a stromů a Rapaniana tak působí civilizovaně, na druhou stranu široké a do dáli se táhnoucí oblázkovopísečné pláže, které plynuje přecházejí v travnatou rovnou plochu, zdůrazňují osamocenost  a klid místa. Pláže jsou vybavené veškerým plážovým servisem a jsou vhodné i pro rodiny s dětmi či osoby s pohybovými problémy.

Co v Rapaniana

Pokud máte rádi klid a samotu, těšíte se na romantické západy slunce a nevadí Vám, že pokud budete chtít trochu zábavy a společenského života, tak že budete  muset popojet pár kilometrů do vedlejšího střediska  Platanias/Agia Marina, tak je Rapaniana pro Vás to pravé.

Rapaniana a okolí

Středisko Rapaniana je také výhodným výchozím bodem pro poznávání celé západní části ostrova. Krásná místa jako je Chania, slavné pláže Falasarna, Elafonisi či Balos nebo největší evropská soutěska Samaria jsou od Rapaniana jen kousek a jsou velmi dobře dosažitelné jak automobilem, tak i místními autobusy.

Kde Rapaniana leží

Středisko Rapaniana leží na hlavní silnici mezi Chania a Kissamos. Ve středisku je autobusová zastávka a spoje do okolních středisek ( Platanias/Agia Marina) a měst jsou velmi frekventované. Středisko Rapaniana se nachází na severním pobřeží, cca 20 kilometrů západně od nádherného města Chania.

Kam se na Krétu ještě jezdí?

Na Krétu se jezdí z České republiky hlavně do letovisek: Adelianos Kampos, Agia Fotia, Agia Galini, Agia Marina, Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Achlia, Amoudara (West of Heraklion), Analipsi, Anissaras, Bali, Damnoni, Erimoupoli, Ferma, Fodele, Galini, Georgioupolis, Gouves (Kato Gouves), Heraklion, Hersonissos, Chania, Ierapetra, Kavros, Elounda, Kalamaki, Kissamos, Kokkini Hani, Kolymbari, Lygaria, Makrigialos, Maleme, Malia, Matala, Mirtos, Missiria, Paleochora, Panormos, Perivolia, Pigianos Kambos, Plakias, Platanias (Chania), Rapaniana, Rethymno, Sissi, Skaleta, Stalida - Stalis, Stalos, Stavromenos a Stavros,

Tipy na hotel v letovisku Rapaniana

Chrispy World

Příjemný hotelový areál Chrispy World tvoří hlavní budova a 5 bloků. Celý komplex navozující atmosféru krétské vesničky se nachází ve velmi klidném přírodním prostředí oblasti Rapaniana/Kolymbari, obklopen je bujnou vegetací, květinami, stromy, keři, bambusovníky, ze vzdálenějšího okolí jsou slyšet ovečky na pastvě nebo kohouti. V docházkové vzdálenosti je jen pár menších taveren a minimarket. Doporučujeme pronajmout si během pobytu auto (např. AutoWay Kréta)a podnikat zajímavé výlety po ostrově. Do letoviska Kolymbari, Plataniasu nebo Chanie je možné cestovat pravidelnou linkou, zastávka v docházkové vzdálenosti od hotelu. Ubytování pro naše hosty je zajištěno v zadním traktu, kterým se prochází do přední části objektu, kde je hlavní bazén, restaurace a další služby.

1.

Cavo Spada

Cavo Spada je nový, v současné době nejmodernější luxusní resort na Krétě, ležící cca 18 km západně od Chanie. Je umístěný na jedinečném místě, přímo na dlouhé pláží nabízející velkolepý výhled na záliv u Chanie. Jedná se o velmi prostorný hotelový komplex, poskytující svým klientům veškerý komfort a pohodlí v moderně a luxusně zařízených pokojích, s profesionálním servisem veškerého personálu. Hotel Cavo Spada doporučejeme pro všechny klienty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou.

2.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---