Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Coral

Hotel Coral, skládající se ze dvou budov, se nachází nedaleko letoviska Agios Nikolaos na ostrově Kréta a je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro páry. Klienti tohoto hotelu mohou využívat i služeb sesterského hotelu Hermes, který se je vzdálen od Coralu 30 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Coral, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Coral

Hotel Coral, skládající se ze 2 propojených budov, se nachází v blízkosti pláže v letovisku Agios Nikolaos, 500 m od jeho centra a 65 km od letiště v Heraklionu. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a pořádek. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Klienti tohoto hotelu mohou využívat také služeb sesterského hotelu Hermes (30 m od Coralu). Oficiální kategorie: 3*.

Vybavení hotelu Coral

recepce, směnárna, trezory, lékařská služba, konferenční místnost, wi fi, internet, knihovna, TV místnost, restaurace, hlavní bar Vitrine, a la carte snack bar u bazénu, plážový bar Del Mar, café bar, bazén na střeše s mořskou vodou, fitness (v hotelu Hermes), sauna, cvičení, stolní tenis, hry, kulečník, šipky, vodní sporty na pláži, animace, super market, klenotnictví (v hotelu Hermes).

Ubytování

Hotel Coral nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, SAT TV, hudebním programem, wi fi zdarma, trezorem, telefonem, mini ledničkou nebo barem (na vyžádání) a balkónem.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, sauna, kulečník, vodní sporty.

Pro děti

dětská postýlka na vyžádání.

Strava

Dle ck, Snídaně: bufetové snídaně (07:30 – 10:30) Polopenze: bufetové snídaně (07:30 – 10:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30). All inlcusive: kontinentální snídaně (07:00 – 07:30), bufetové snídaně (07:30 – 10:30), bufetové obědy (12:30 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 21:30), občerstvení (10:00 – 18:00), odpolední čaj (16:00 – 17:00), zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 – 23:00).

Pláž

Pláž se nachází přes místní komunikaci

Aktuální popis od CK

PopisCoral hotel se skládá ze dvou budov, které jsou navzájem propojené. UPOZORNĚNÍ - tento hotel je POUZE PRO DOSPĚLÉ!Poloha a popisHotel se nachází na...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.