Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

ZAFIRI studia a apartmány

Největší předností studií a apartmánů Zafiri je blízkost krásné písečné pláže letoviska Paleochora a romantika starého sídla, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. Představuje dobrý standard ostrova Kréta za výhodnou cenu. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili ZAFIRI studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Zafiri

Zafiri ještě s další vilkou stejného názvu stojí v západní části nedaleko písečné pláže Paleochora hned za hotelem Sandy Beach. Od Zafiry vede cesta, která Vás rychle zavede na tuto nádhernou pláž. Do centra Paleochory, kde naleznete taverny a obchody, je to také jen pár minut. Před hotelem je příjemný prostor, který skýtá posezení v zeleni. Nad Zafirou se vypínají trosky starého hradu Selino. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Popis ubytování

Budova Zafiri je postavena v tradičním krétském stylu a odpovídá tomu i interiér. Prostorná studia Zafiri jsou ve zvýšeném přízemí a v 1. patře. Studia mají buď 2 samostatná lůžka nebo manželskou postel a další lůžko pro dítě do 14 let (rozkládací pohovka nebo řádné lůžko). Apartmány se nachází ve zvýšeném přízemí a mají 1 ložnici se 2 samostatnými lůžky nebo manželským lůžkem a obytnou kuchyň, kde jsou další 2 řádná lůžka nebo 2 rozkládací pohovky (pouze pro dětí do 14 let). Studia a apartmány Zafiri mají koupelnu (sprcha, toaleta), kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek), fén na vlasy, TV, sejf a v recepci WIFI. V domě je možné vyžádat dětskou postýlku. Zastíněné terasy přízemních studií a apartmánů jsou uzavřeny a odděleny od dalších teras. I v horkých dnech poskytují stín a příjemný chlad. Z balkónů a teras studií a apartmánů je výhled do zeleně a do sousední zástavby.

Shrnutí

Největší předností Zafiri je blízkost krásné písečné pláže a romantika starého sídla, kde naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. Představuje dobrý standard za výhodnou cenu.

Další informace o ubytování Zafiri

- 2-4 lůžka

- vlastní stravování

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci 10x nebo 11x ubytování, stravu dle...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 14. 8. 2019 Ano Prima
Všechna hodnocení

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.