Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Danaos Beach Aparthotel

Aparthotel Danaos Beach je příjemný rodinný hotel situovaný přímo na pláži, asi 9 km od historického městečka Rethymno. Hotel Danaos Beach je ideální poklidné místo pro klienty toužící poznávat historické a přírodní krásy ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Danaos Beach Aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha aparthotelu Danaos Beach

Příjemný rodinný aparthotel Danaos Beach je situován přímo na pláži, nachází se 9 km od historického městečka Rethymno jednoduše dostupného autobusovou dopravou. Město nabízí veškerou vybavenost – taverny, obchůdky, bary apod. Za prohlídku stojí místní benátsko-turecká pevnost, kostelíky, mešita s minaretem či benátský přístav.

Vybavenost hotelu Danaos Beach

V hotelu Danaos beach je recepce, snack bar, bazén s oddělenou částí pro děti, sluneční terasa, zahrada, trezor (za poplatek).

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení, kuchyňka se základním vybavením, balkon, telefon, lednička, klimatizace a trezor (za poplatek), fén.

Stravování

dle CK, bez stravy, s možností dokoupení snídaně.

Pláž

hezká oblázkovo-písčitá pláž u hotelu Danaos Beach, možnost pronajmutí plážového servisu (za poplatek).

Sport a zábava

venkovní bazén, vodní sporty na pláži (za poplatek), řecký večer (nepravidelně).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.