Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Minos Palace

Hotelový areál Minos palace sestávající z hlavní budovy a bungalovů je vystavěn na Krétě v zahradě nad mořem cca 2 km od centra střediska Agios Nikolaos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Minos Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Minos Palace

Hotelový areál Minos palace sestávající z hlavní budovy a bungalovů je vystavěn v zahradě nad mořem cca 2 km od centra střediska Agios Nikolaos.

Pláž

Menší písečná pláž s oblázky a kamenitým dnem se nachází přímo v hotelovém areálu Minos palace.

Vybavení hotelu Minos palace

Recepce, výtah, hlavní restaurace, a’la carte restaurace, lobby bar, bazén s mořskou vodou a terasou na opalování, dětský bazén, internet point (za poplatek), kadeřnictví, butik, mini market, konferenční místnost a televizní místnost.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a výhledem na moře jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací (v provozu od května do září), telefonem, trezorem (za poplatek), SAT-TV, minibarem, balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle zájezdů - možno polopenze formou bufetu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.