Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Domenico

Prostorná a velmi dobře vybavená vila Domenico s překrásným výhledem na moře se nachází na vyvýšeném místě nad městečkem Plakias. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny a početnější skupiny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Domenico, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Domenico

Vila Domenico je postavena ve svahu nad zálivem Plakias a je vzdálena od centra stejnojmenného letoviska přibližně 1,5 km. Zde se nachází také nejbližší pláže, restaurace a obchody. Letiště v Chanii je vzdáleno asi 90 km, letiště v Herakliu 110 km.

Vybavení vily Domenico

Vila je rozdělena do 2 podlaží a nabízí ubytování v 5 ložnicích až pro 11 osob. Obě poschodí jsou vybavena tak, aby bylo možné je využít i jako samostatné apartmány. V přízemí vily se nachází 2 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelna (vana, toaleta). Do prvního patra vede venkovní schodiště a jsou zde 3 dvoulůžkové ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a koupelna (vana, toaleta). V přízemí vily je i místnost s kulečníkem a stolním tenisem. Z obývacích pokojů jsou východy na terasy s posezením a výhledem na moře. Z přízemí vily se vychází na dlážděnou venkovní terasu s grilem a dále k bazénu (50 m2) s výhledem na moře. U bazénu obklopeného zelení jsou k dispozici lehátka.

Pláž

Pláž se nachází 1,2 km od vily Domenico.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.