Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elotia hotel

Rodinný hotel Elotia se nachází na poloostrůvku Agia Apostoli, považovaného za nejkrásnější místo celé severozápadní Kréty. Najdete zde místa s hezkými zálivy, písečné pláže zakončené skalisky. Hotel bude vyhovovat všem, kteří ocení nádherné pláže, blízkost služeb a velmi dobrou dostupnost do města Chania.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elotia hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis a poloha hotelu Elotia

Rodinný hotel Elotia se nachází na poloostrůvku Agia Apostoli, považovaného za nejkrásnější místo celé severozápadní Kréty. Najdete zde místa s hezkými zálivy, písečné pláže zakončené skalisky. Hotel bude vyhovovat všem, kteří ocení nádherné pláže, blízkost služeb a velmi dobrou dostupnost do města Chania, cca 4 km. 

Vybavení hotelu Elotia

recepce, restaurace v prvním patře, bazén s hezkou zahradou.

Ubytování

standardně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, koupelna se sprchou a WC, TV, lednice, klimatizace, balkon nebo terasa.

Pokoj 2+1

- dvoulůžkový s přistýlkou
- lednice
- klimatizace
- koupelna se sprchou a WC
- balkon

Stravování

dle CK, POLOPENZE - snídaně formou menšího bufetu, večeře servírované /výběr ze dvou jídel/.

Pláž

Krásná, písečná pláž leží cca 100 m od hotelu Elotia

Aktuální popis od CK

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Poloha a popisHotel se nachází v jedné z nejkrásnějších oblastí Kréty. Jedná se o západní část Kréty, která je nejzelenější. V této oblasti určitě stojí za...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.