Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palazzo Greco

Nově zrenovovaný hotel s nádherným výhledem na moře , se nachází na Krétě, na pobřeží vesnice Agios Galini na klidném místě v zahradě, 65 km od letiště v Heraklionu a 50 km od historického Rethymna.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palazzo Greco , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Palazzo Greco

Nově zrenovovaný hotel s nádherným výhledem na moře , se nachází na pobřeží vesnice Agios Galini na klidném místě v zahradě, 65 km od letiště v Heraklionu a 50 km od historického Rethymna.

Stravování

Snídaně. Formou bufetu.

Ubytování v Palazzo Greco

Prostorné dvoulůžkové pokoje jsou luxusně zařízené, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení ( sprcha, WC, vysoušeč vlasů), balkon a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, možnost wifi připojení.

Vybavení

Recepce, bar, venkovní bazén, vířivka, možnost wifi připojení (zdarma), parkoviště(zdarma), internet, místnost na zavazadla.

Doporučení

Ideální místo pro strávení klidné dovolené, i pro náročné klienty.

Pláž

Písčitá pláž 250m je od hotelu Palazzo Greco

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět •...

Popis destinaceKréta je největší ostrov patřící pod Řecko. Celkově je to pak pátý největší ostrov ve Středozemním moři. Je rozdělena na čtyři řecké...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.