Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sgouros

Kompletně zrenovovaný hotel se nachází na ostrově Kréta přímo ve městečku Agios Nikolaos, v malém zálivu s písčitou pláží.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sgouros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Pološha hotelu Sgouros

Kompletně zrenovovaný hotel Sgouros se nachází přímo ve městečku Agios Nikolaos, v malém zálivu s písčitou pláží.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky se nachází přímo naproti hotelu Sgouros. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek).

Vybavení hotelu Sgouros

Recepce, výtah, TV salonek, bar a menší restaurace, kde se podávají snídaně. Naproti hotelu, přes menší pěší zónu, je taverna s krásným výhledem na moře.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizí (za poplatek), telefonem, klimatizací (za poplatek) a trezorem (za poplatek). Většina pokojů má balkón, jednolůžkové pokoje jsou bez balkónu.

Stravování

Dle nabídku zájezdů, obvykle jsou v hotelové restauraci podávány rozšířené kontinentální snídaně bufetovým způsobem. Možnost povečeřet v sousední taverně.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.