Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Flisvos Beach

Hotel Flisvos Beach je jednoduchý, ale zároveň skvělý hotel, postavený na ostrově Kréta jen pár metrů od dlouhé písečné pláže. Město Rethymno mimo své opravdu dlouhé a široké písečné pláže nabízí bohatou historii sahající až do časů prvního osídlení ostrova, období neolitu. Poloha hotelu Flisvos Beach umožňuje každodenní procházku romantickým historickým centrem u přístavu nebo návštěvu velkého množství restaurací, barů a obchodů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Flisvos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Flisvos Beach - poloha

Hotel Flisvos Beach je jednoduchý, ale zároveň skvělý hotel, postavený jen pár metrů od dlouhé písečné pláže. Město Rethymno mimo své opravdu dlouhé a široké písečné pláže nabízí bohatou historii sahající až do časů prvního osídlení ostrova, období neolitu. Poloha hotelu Flisvos Beach umožňuje každodenní procházku romantickým historickým centrem u přístavu nebo návštěvu velkého množství restaurací, barů a obchodů.

Vybavení:

Hotel Flisvos Beach se skládá z hlavní budovy a několika přilehlých budov. Hostům je k dispozici recepce, lobby, restaurace, bar, krytá terasa s výhledem na moře, kout se SAT-TV, internetový kout, bazén (lehátky a slunečníky zdarma), dětský bazén, stolní tenis, 2x týdně lehký animační večer. Za poplatek: internet, telefon, trezor, vodní sporty na pláži.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo apartmány s možností dvou přistýlek (apartmány jen v omezeném počtu) jsou zařízené v krétském stylu. Vybaveny jsou koupelnou (WC,sprcha/vana), SAT-TV, klimatizací, kuchyňkou (vařič, lednička, nádobí) trezorem za poplatek a balkonem nebo terasou. Apartmány jsou vybaveny stejně jako studia, ale mají 2 místnosti.

Stravování:

Dle zájezdu, Polopenze-snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž u hotelu Flisvos Beach

Krásná písečná pláž, označená Modrou vlajkou za čistotu moře s pozvolným vstupem do moře, je od hotelu Flisvos Beach oddělena pouze komunikací. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.