Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sun Adele

Příjemný hotel Golden Sun je situován v klidném prostředí letoviska Adelianos Kampos na vyvýšenině s nádherným panoramatickým výhledem na Krétské moře a město Rethymno, od kterého je vzdálen cca 6 km. Vzdálenost od převážně písčité pláže místy s oblázky činí cca 750 m (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek). Ve vzdálenosti cca. 500 metrů se nacházejí restaurace, bary, taverny a obchůdky. Hotel je výborným výchozím bodem k poznávání ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Sun Adele, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Sun

Příjemný hotel Golden Sun je situován v klidném prostředí letoviska Adelianos Kampos na vyvýšenině s nádherným panoramatickým výhledem na Krétské moře a město Rethymno, od kterého je vzdálen cca 6 km. Vzdálenost od převážně písčité pláže místy s oblázky činí cca 750 m (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek). Ve vzdálenosti cca. 500 metrů se nacházejí restaurace, bary, taverny a obchůdky.

Vybavení

Hotel Golden Sun disponuje recepcí (možnost pronájmu trezoru za poplatek), hlavní restaurací, barem, internetovým koutkem (za poplatek), konferenční místností, čistírnou a směnárnou. K venkovnímu vybavení patří bazén, dětské brouzdaliště, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování v hotelu Golden Sun

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek pro děti do 13 let nebo jedné přistýlky pro osobu nad 13 let jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (zdarma), telefonem, TV/SAT, ledničkou a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle ck, sll inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a  večeře formou bufetu. Nápoje během obědu a večeře - pivo, místní víno a nealkoholické nápoje. Odpolední káva nebo čaj s koláčkem a sušenkami (17:00 – 18:00). Místní alkoholické (pivo, víno, brandy, rakije, ouzo) a nealkoholické nápoje možnost čerpat od 10:00 do 22:00 v baru.

Sport a zábava:

Hotel Golden Sun pořádá v hlavní sezoně příležitostně Řecký večer. Velké zábavní možnosti a noční život v nedalekém městě Rethymno. Hotel je výborným výchozím bodem k poznávání Kréty.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.