Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Harma Boutique

Hotel Harma Boutique nacházející se veznámém letovisku Hersonissos, pouhých 50 m od krásné písečné pláže je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají pobyt v živějších lokalitách s mnoha možnostmi zábavy, vyžití a výletů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Harma Boutique, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Harma Boutique

Tento velice komfortní moderně zařízený a kompletně renovovaný hotel se nachází v letovisku Hersonissos, cca 50 m od krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do vody a cca 400 m od parku a pláže Star Beach, kde mohou najít vyžití jak děti, tak dospělí, pro které je zde mnoho atrakcí, stejně tak jako barů k příjemnému posezení. Cca 5 km od hotelu je Golf Club a letiště v Heraklionu je od hotelu vzdáleno cca 25 km.

Vybavení hotelu Harma Boutique

K hotelovému vybavení patří recepce otevřená 24 hodin denně, prostorné lobby s TV koutem, Internetový koutek, restaurace, bar, venkovní bazén k využití ve vedlejším hotelu.

Vybavení pokojů

Luxusní pokoje s vlastním sociálním zařízením disponují vlastním sociálním zařízením s WC, klimatizaci, WiFi, miniledničkou, trezorem a balkony s překrásným výhledem orientovaným k moři.

Služby na poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, vodní sporty na pláži.

Stravování

Dle CK. All Inclusive: bufetové snídaně, bufetové obědy, bufetové večeře a místní alkoholické a nealkoholické nápoje.

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází 50 m od hotelu Harma Boutique.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisNedávno zrekonstruovaný hotel se nachází v centru letoviska Hersonissos, které je plné restaurací a taveren, které podávají nespočet...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.