Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anatoli Studia

Dvoupatrová studia Anatoli ležína Krétě v klidné uličce rušnějšího turistického letoviska Stalida a 30 m od krásné písečné pláže. Centrum Stalidy nabízí množství minimarketů, restaurací, taveren, kaváren a barů. Spojení do měst Malia, Hersonissos a Heraklion obstarávají místní autobusy. Příjemná, moderní studia Anatoli nabízejí klidnou atmosféru. Jsou vhodná pro všechny, kteří mají rádi romantické prostředí a procházky s večerním posezením v místních tavernách.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anatoli Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Anatoli

Dvoupatrová studia Anatoli leží v klidné uličce rušnějšího turistického letoviska Stalida a 30 m od krásné písečné pláže. Centrum Stalidy nabízí množství minimarketů, restaurací, taveren, kaváren a barů. Spojení do měst Malia, Hersonissos a Heraklion obstarávají místní autobusy. Příjemná, moderní studia Anatoli nabízejí klidnou atmosféru. Jsou vhodná pro všechny, kteří mají rádi romantické prostředí a procházky s večerním posezením v místních tavernách.

Vybavení studií

- recepce - TV místnost, bar - terasa s výhledem na moře - bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)

Vybavení pokoje

- dvoulůžková studia Anatoli s možností přistýlky - sociální zařízení (WC, sprcha) - kuchyňský kout (lednice, vařič, základní nádobí) - klimatizace (za poplatek cca 6 €/den) - balkon nebo terasa

Pláž & plážový servis

30 m, písečná, lehátka a slunečníky za poplatek

Stravování

Dle ck, Polopenze, Vlastní. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze formou bufetu ve vedlejším hotelu Palm Beach.

Služby za poplatek

- vodní sporty na pláži

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.