Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iliana apartmán

Hotel Iliana apartmán se nachází v příjemném menším letovisku Panormo na ostrově Kréta, které je vzdáleno 55 km od města Heraklion a 22 km od města Rethymno. Letovisko Panormos je známé svojí tradiční přátelskou řeckou atmosférou. Nedaleko od hotelu se nachází taverny. Písečná pláž je vzdálena 200m od hotelu. Hotel Iliana apartmán s rodinnou atmosférou disponuje menší vstupní halou s recepcí. Součástí hotelu je venkovní bazén, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iliana apartmán, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iliana apartmán

Hotel Iliana apartmán se nachází v příjemném menším letovisku Panormo, které je vzdáleno 55 km od města Heraklion a 22 km od města Rethymno. Letovisko Panormos je známé svojí tradiční přátelskou řeckou atmosférou. Nedaleko od hotelu se nachází taverny. Písečná pláž je vzdálena 200m od hotelu.

Stravování

Bez stravy nebo dle nabídky zájezdu

Ubytování

V hotelu Iliana apartmán jsou studia (2–3 osoby)a apartmány (2–4 osoby) s balkonem nebo terasou. Vše vkusně a účelně zařízeno. Ve vybavení nechybí vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizace zdarma, kuchyňský kout s lednicí a základním nádobím.

Vybavení

Hotel Iliana apartmán s rodinnou atmosférou disponuje menší vstupní halou s recepcí. Součástí hotelu je venkovní bazén, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Doporučení

Vhodné pro strávení klidné dovolené s tradiční řeckou atmosférou.

Pláž u Iliana apartmánu

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena 200 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.