Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ivana vila

Luxusní ubytování, které Vám poskytne značné soukromí a to i v rámci Vaší rodiny nebo skupiny, protože ve vilce jsou dva samostatné byty s vybavenými kuchyněmi. Velkou předností je vynikající dostupnost krásné pláže a snadná cesta do letoviska Plakias na jihu ostrova Kréta. Vzdálenost od pláže: cca 120 m. Vzdálenost od centra městečka Plakias: cca 800 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ivana vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Ivana:

Řadová vila Ivana se nachází nedaleko od nejvýchodnější části zálivu Plakias, kde je přes 2 km dlouhá plakiasská pláž nejkrásnější a nejklidnější a je vyhledávána i těmi, kteří se rádi koupají bez plavek. Do centra se dostanete pohodlně pobřežní promenádou. Nejbližší taverna je od vily vzdálená pouze 60 m.

Ubytování:

Nově postavená vila Ivana je luxusně vybavená a skýtá dostatek soukromí i přesto, že se jedná o řadovou vilu. Z vily je krásný výhled na moře, na okolní hory a letovisko Plakias. Vila se člení na tři podlaží s tím, že v suterénu se nachází studio s plně vybaveným kuchyňským koutem (keramická varná deska, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, lednička a nádobí) s jídelním stolem, dvojlůžkem a rozkládací sedací soupravou (pro 1 dospělou osobu nebo až pro 2 děti), koupelnu s WC a prádelnu s pračkou. V přízemí vily je pak obývací pokoj se sedací soupravou (TV/DVD), který je propojen s jídelnou a plně vybavenou kuchyní (myčka, elektrická trouba, keramická varná deska, mikrovlnka, varná konvice, kávovar, lednička s mrazákem, nádobí a vysavač). V přízemí je také samostatná toaleta. Velmi příjemné posezení je na zastřešené terase, odkud je možné sejít na dolní terasu s lehátky. V prvním patře jsou 2 ložnice s dvojlůžkem a vestavěnými skříněmi, 1 koupelna s toaletou a společný balkón pro obě ložnice. Všechny prostory jsou klimatizovány.

Hodnocení:

Luxusní ubytování, které Vám poskytne značné soukromí a to i v rámci Vaší rodiny nebo skupiny, protože ve vilce jsou dva samostatné byty s vybavenými kuchyněmi. Velkou předností je vynikající dostupnost krásné pláže a snadná cesta do letoviska Plakias. Vzdálenost od pláže: cca 120 m. Vzdálenost od centra městečka Plakias: cca 800 m.

Kapacita

až 8 lůžek vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.