Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Korina Paloma

Tříhvězdičkový hotel Korina Paloma se nachází na ostrově Kréta, 30 km od Heraklionu a cca 200 m od centra Stalis, kde najdete mnoho obchůdků, restaurací a barů. Písečná pláž je od hotelu Korina Paloma vzdálena cca 200 m. Hotel nabízí klientům nonstop recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, bar v hotelu, společenskou místnost s TV, bazén s terasou, slunečníky a lehátky zdarma, dětské hřiště, kulečník a stolní tenis.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Korina Paloma, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Korina Paloma

Tříhvězdičkový hotel Korina Paloma se nachází 30 km od Heraklionu a cca 200 m od centra Stalis, kde najdete mnoho obchůdků, restaurací a barů. Písečná pláž je od hotelu Korina Paloma vzdálena cca 200 m. Hotel nabízí klientům nonstop recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma, hlavní restauraci, bar v hotelu, společenskou místnost s TV, bazén s terasou, slunečníky a lehátky zdarma, dětské hřiště, kulečník a stolní tenis. Hotel obklopuje krásná udržovaná zahrada. Hotel Korina Paloma je celý klimatizovaný.

Vybavení pokojů

2lůžkové pokoje s možností 1přistýlky nebo rodinné pokoje s možností až 2přistýlek jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, telefonem, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek) a vlastním balkonem. V rodinných pokojích je navíc lednička (za příplatek).

Stravování

Dle ck a zájezdu, polopenze formou bufetových stolů řeckého stylu.

Pláž u hotelu

Písečná pláž je od hotelu Korina Paloma vzdálena cca 200 m.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.