Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thimonies

Vily Thimonies se nacházejí ve vesničce Roussospiti pouze 6 km jihovýchodně od města Rethymno. Nabízí kvalitní ubytování za výhodnou cenu, krásný výhled, dostupnost velkého počtu taveren a obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thimonies, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Thimonies

3 sousedící vily Thimonies se nacházejí ve vesničce Roussospiti pouze 6 km jihovýchodně od města Rethymno. Nejbližší pláže jsou v letovisku Platanes. Restaurace, taverny a obchody leží pouze 300 - 500 m od vil ve vesničce Roussospiti. Ze všech vil se naskýtá panoramatický výhled na vesničku a na moře. Mezinárodní letiště Chania a Heraklion jsou vzdálené pouze 1,5 hod. jízdy autem.

Vzdálenosti

od pláží: cca 6 km. od vesničky Roussospiti: cca 500 m. od města Rethymno: cca 6 km. od letiště Chania: cca 70 km. od letiště Heraklion: cca 80 km.

Ubytování

Vily Thimonies jsou postavené v tradičním krétském stylu z kamene. V přízemí vil se nachází dvoulůžková ložnice s koupelnou s WC a obývací pokoj s krbem, TV, Hi-Fi sestavou a DVD přehrávačem a sedací soupravou. Dále jsou zde jídelna a moderně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.), které jsou propojeny s obývacím pokojem. V 1. patře jsou umístěny 2 dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou a WC. Z obou ložnic je východ na terasu s krásným výhledem do okolí a na moře. Na zahradě každé vily je bazén o rozloze asi 20 m2 a venkovní krb vhodný pro grilování.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.