Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Medousa

Komplex studií Medousa se nachází na ostrově Kréta v klidném prostředí cca 50 m od pláže s pozvolným vstupem do moře a přitom v nedaleko centra oblíbeného letoviska, které nabízí pestrou škálu barů, taveren, obchodů a zábavy. Klientům studií Medousa je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí. Blízké letovisko Platanias nabízí množství zábavních podniků, ale i dobře vybavenou pláží, která byla oceněna modrou vlajkou za čistotu vody. Samozřejmostí jsou možnosti pronájmu prostředků pro vodní sporty a vodní atrakce. V letovisku najdete spoustu obchodů, butiků, taveren, barů a jiných zábavních zařízení. Spojení s městem Chania zabezpečují pravidelné autobusové linky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Medousa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Medousa

Komplex studií Medousa se nachází v klidném prostředí cca 50 m od pláže s pozvolným vstupem do moře a přitom v nedaleko centra oblíbeného letoviska, které nabízí pestrou škálu barů, taveren, obchodů a zábavy.

Popis vybavení

Prostorná dvoulůžková studia Medousa s možností přistýlky mají kuchyňský koutem se základním nádobím, lednici, vařič, koupelnu se sprchou a WC, balkon.

Příplatkové služby

Klimatizace za příplatek 5 €/den, bezpečnostní schránka 10 €/pobyt.

Strava

Vlastní.

Sport a zábava

Klientům studií Medousa je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí. Letovisko Platanias nabízí množství zábavních podniků, ale i dobře vybavenou pláží, která byla oceněna modrou vlajkou za čistotu vody. Samozřejmostí jsou možnosti pronájmu prostředků pro vodní sporty a vodní atrakce. V letovisku najdete spoustu obchodů, butiků, taveren, barů a jiných zábavních zařízení. Spojení s městem Chania zabezpečují pravidelné autobusové linky.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.