Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikolas apartmány

Apartmány Nikolas se nacházejí v klidnější části letoviska, leží cca 200m od centra Kokkini Hani na Krétě. V centru letoviska najdete různé obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, taverny, kavárny, bary aj.. Na pláži je možné využít různé vodní sporty (např. paragliding cca 25€, banana cca 10€ a jiné). V letovisku jsou široké možnosti denní i noční zábavy. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek cca 6€/set/den).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nikolas apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Apartmány Nikolas se nacházejí v klidnější části letoviska, leží cca 200m od centra Kokkini Hani. V centru letoviska najdete různé obchody s potravinami a suvenýry, restaurace, taverny, kavárny, bary aj.

Kapacita apartmánů Nikolas

celkově je zde 8 ubytovacích jednotek. Studio pro 2 osoby se skládá z jednoho pokoje, kde jsou 2 lůžka, kuchyňská linka se základním vybavením, el. vařičem a lednicí. Dále je studio vybaveno koupelnou se sprchou, WC, klimatizací (za poplatek cca 4€/den), fénem, TV se satelitním příjmem a balkónem s křesílky. Apartmány pro 2 - 4 osoby tvoří jedna ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu nebo dvě osoby; součástí tohoto pokoje je kuchyňská linka se základním vybavením, el. vařičem a lednicí, TV se satelitním příjmem, koupelna se sprchou, WC, klimatizace (za poplatek cca 4€/den), fén a balkón s křesílky. Apartmány pro 2 - 5 osob mají navíc v ložnici možnost jedné přistýlky. Přízemní apartmány mají menší balkón nebo terásku. Všechny apartmány a studia mají větší či menší výhled na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 7€/pobyt). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

taverna, kavárna, dětský koutek.

Stravování

pouze večeře s obsluhou podáváné v taverně Nikolas u pláže (cca 30m). V rámci poznávacích zájezdů je v ceně polopenze (+ kontinentální snídaně podávané v taverně Nikolas).

Sport a zábava

na pláži je možné využít různé vodní sporty (např. paragliding cca 25€, banana cca 10€ a jiné). V letovisku jsou široké možnosti denní i noční zábavy. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek cca 6€/set/den).

Pláž u apartmánů Nikolas

Malá oblázková pláž je vzdálena cca 40m. Pěkná organizovaná písčitá pláž je k dosažení přes silnici a nachází se cca 200m od budovy.

Hlavní výhody

3 hlavní výhody apartmánů Nikolas: rodinná atmosféra, dobrá poloha, hezký výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.