Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Triton

Menší dvoupatrový hotel je vystavěn na Krétě v zahradě naproti moři na okraji střediska Stalida, jehož centrum s restauracemi a obchůdky je vzdáleno cca 600 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Triton, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Triton

Menší dvoupatrový hotel Triton je vystavěn v zahradě naproti moři na okraji střediska Stalida, jehož centrum s restauracemi a obchůdky je vzdáleno cca 600 m.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je od hotelu Triton vzdálena cca 200 m. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení hotelu Triton

Malá recepce, televizní kout, bar, malá restaurace s terasou, kde jsou podávány snídaně, bazén s terasou na opalování, slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma a bar u bazénu.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem, malou lednicí, trezorem (za popl.), klimatizací (za popl.) a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle zájezdu - rozšířené kontinentální snídaně jsou podávány formou bufetu přímo v hotelu, večeře formou bufetu v nedalekém (cca 300 m) hotelu Blue Sea ****.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Kréta / Malia. Jedná se o jednodušší rodinný hotel nedaleko centra města Malia, které nabízí mnoho obchůdků, barů, restaurací a také bohatý...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.