Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palladio

Palladio je vila kombinující tradiční krétský styl a luxusní pohodlí za velmi výhodnou cenu, vhodné ubytování i pro větší rodiny nebo pro skupinu přátel, kterým zaručí velkou dávku soukromí. Vila Palladio se nachází ve vesničce Chromonastiri, kde je několik tradičních taveren, restaurací a obchůdků. Rethymno, správní město oblasti, leží přibližně 10 km jihovýchodně od vily. Vila Palladio prošla rozsáhlou rekonstrukcí během níž se renesanční benátské venkovské sídlo přeměnilo na luxusní vilu skýtající ubytování až pro 10 osob ve 4 ložnicích. Vila je postavena v benátském stylu s kamennými zdmi a dřevěnými stropy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palladio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Palladio

Vila Palladio se nachází ve vesničce Chromonastiri, kde je několik tradičních taveren, restaurací a obchůdků. Rethymno, správní město oblasti, leží přibližně 10 km jihovýchodně od vily. Nejbližší pláže v letovisku Platanes jsou vzdáleny přibližně 7 km. Mezinárodní letiště Chania a Heraklion jsou dostupné autem přibližně za 1,5 hod.

vzdálenost od pláží: cca 7 km. od vesničky Chromonastiri: cca 500 m. od města Rethymno: cca 10 km. od letiště Chania: cca 70 km. od letiště Heraklion: cca 80 km.

Ubytování

Vila Palladio prošla rozsáhlou rekonstrukcí během níž se renesanční benátské venkovské sídlo přeměnilo na luxusní vilu skýtající ubytování až pro 10 osob ve 4 ložnicích. Vila je postavena v benátském stylu s kamennými zdmi a dřevěnými stropy. V přízemí vily je obývací pokoj, na který navazuje dvoulůžková ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Dále je zde plně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí, pračka aj.) propojená s jídelnou (stůl až pro 10 osob). Z obývacího pokoje se vychází na zahradu (200 m2) s bazénem (vířivá koupel, 30 m2), kde je venkovní posezení a lehátka. Na zahradě nalezl své místo také kamenný venkovní krb vhodný ke grilování. Z venkovní verandy se vychází do prvního patra, kde jsou umístěny 2 apartmány. Apartmán „Erotokritos“ se skládá z dvoulůžkové ložnice s krbem a koupelnou (vana s vířivou koupelí, toaleta), menšího obývacího pokoje s krbem a malých tureckých parních lázní. Vedlejší apartmán „Aretousa“ má 2 dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou (vana, toaleta) a prostorný obývací pokoj se satelitní TV, CD/DVD přehrávačem a minibarem. Apartmány je možné spolu propojit. Vila je plně klimatizována (v ceně).

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.