Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Papadakis Villas

Hotel Papadakis Villas nabízí dvoulůžková studia. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, vybavenou kuchyňkou, trezorem, telefonem a televizí. Pokoje v patře mají balkóny. Typy pokojů: 2. Rodinný komplex Papadakis Villas se studii a apartmány se nachází na kopci v letovisku Hersonissos, 100 m od nejbližších obchodů, restaurací a barů, 350 m od jeho centra a cca 20 km od letiště v Heraklionu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Papadakis Villas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Papadakis Villas - ubytování

Hotel Papadakis Villas nabízí dvoulůžková studia. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, vybavenou kuchyňkou, trezorem, telefonem a televizí. Pokoje v patře mají balkóny. Typy pokojů: 2

Poloha:

Rodinný komplex Papadakis Villas se studii a apartmány se nachází na kopci v letovisku Hersonissos, 100 m od nejbližších obchodů, restaurací a barů, 350 m od jeho centra a cca 20 km od letiště v Heraklionu.

Vybavení:

recepce, internet, snack bar, kavárna/bar u bazénu, malý bazén, občasné BBQ.

Pláž:

cca 400 m od písčito-oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace.

Stravování :

bez stravy

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.