Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santa Marina Ag. Nikolaos

Výborná poloha hotelu Santa Marina v centru letoviska Agios Nikolaos a poblíž pláže jsou největšími trumfy tohoto ubytování. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Santa Marina Ag. Nikolaos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Santa Marina

Zrekonstruovaný hotel Santa Marina leží v centru letoviska Agios Nikolaos, nedaleko písečné pláže oceněné modrou vlajkou čistoty, 600m od krásného jezera. Vzdálenost od letiště je 60km.

Vybavení hotelu Santa Marina

Recepce, lobby bar, místnost s kulečníkem, televizní koutek, internetový koutek, restaurace s venkovní terasou, bazén v zahradě, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, bar u bazénu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna/WC, klimatizace (za poplatek), satelitní TV, připojení k internetu (za poplatek), telefon, trezor (za poplatek), vysoušeč vlasů a balkon.

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Pláž

Písečná s pozvolným vstupem je vzdálena 20 metrů od hotelu.

Aktuální popis od CK

Hotel Santa Marina se nachází v Agios Nikolaos na Krétě, v jednom z nejoblíbenějších a nejkrásnějších letovisek v Řecku. Hotel je vhodný pro obchodní cesty...

StřediskoAgios NikolaosPolohaHotel Santa Marina se nachází jen pár kroků od centra krásného letoviska Agios Nikolaos. Je po částečné rekonstrukci, nabízí...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.