Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kissamos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Kissamos, Kasteli Přístavní městečko Kissamos, nebo také Kasteli , se dvěma tisíci obyvatel se nachází na severozápadním konci ostrova Kréta, asi 43 km západně od Chanie. Název Kasteli vychází z faktu, že na místě dnešního města se dříve nacházel starý benátský hrad. Město Kissamos se dostalo do podvědomí turistů zejména díky tomu, že ze zdejšího přístavu odplouvá výletní loď k pevnosti Gramvousa a na fotogenickou pláž Balos. Turistická vybavenost Městečko působí na první dojem jako větší, táhlá vesnice, jejíž hlavní dominantou je malé náměstíčko Tzanakaki a následně asi 3 km dlouhá a poměrně nezajímavá hlavní třída, která končí v již zmíněném přístavu. Ovšem právě zde naleznete mnoho obchůdků, taveren a barů s velmi příjemnou atmosférou, která naprosto změní váš náhled na celé město. Pláž Kissamos lemuje dlouhá písečná pláž. Místy se zde vyskytuje jemný písek a lehátka se slunečníky, v jiných částech je pláž naopak neupravená, bez plážového servisu a podloží tvoří písek hrubší.
Do města se lze velmi pohodlně přepravit místním klimatizovaným autobusem, který vyjíždí z autobusového nádraží v Chanii. Nastoupit lze kdekoliv na trase, ať už v letovisku Kasteli, Agia Marina, nebo v Platanias a na dalších místech.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kissamos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Tipy na hotel v letovisku Kissamos

Sunny Bay

Sunny Bay, rodinný hotel s bazénem a se dvěmi budovami s 57 pokoji je situovaný přímo u oblázkovopísečné pláže. Vzdálenost od centra Kasteli je cca 600 m, od letiště v Chanii cca 60 km.

1.

Aphrodite Beach

Aparthotel s rodinnou atmosférou, Aphrodite Beach, leží přímo na písečné pláži Mavros Molos a nabízí ubytování v příjemně zařízených studiích a apartmánech. Z terasy je nezapomenutelný výhled na tmavě modré vody zálivu Kissamos. Letiště v Chanii - 55 km, centrum města Kissamos - 600 m.

2.

Mirtilos

Hotel Mirtilos rodinného typu se nachází téměř v centru vesničky Kissamos v blízkosti pobřežní promenády, cca 350 m od pláže, cca 40 km od města Chania, cca 50 km od letiště v Chanii.

3.

Peli hotel

Malý, nově zrekonstruovaný hotel Peli s útulnými, menšími pokoji leží necelých 50 m od krásné písečné pláže. Hotel Peli neni vhodný pro rodiny s dětmi. Centrum městečka Kasteli (Kissamos) 50 m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.

4.

Elena Beach

Příjemný, rodinný hotel  s velice přátelskou atmosférou, Elena Beach, je situovaný přímo u krásné písečné pláže. Vzdálenost od centra Kasteli je cca 900 m, od letiště v Chanii cca 60 km.

5.

Gramvousa Bay

Atraktivní, nově postavené apartmány Gramvousa Bay v krásné zahradě přímo u písečné pláže nabízí výhled na poloostrov Gramvousa a jsou ideálním místem pro strávení velmi klidné a ničím nerušené dovolené. V okolí se nachází pouze 1 taverna, do letoviska Kasteli je to cca 5 km. Letiště v Chanii cca 65 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---