Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kissamos

Oblast
Typ letoviska Klidné
Kissamos, Kasteli Přístavní městečko Kissamos, nebo také Kasteli , se dvěma tisíci obyvatel se nachází na severozápadním konci ostrova Kréta, asi 43 km západně od Chanie. Název Kasteli vychází z faktu, že na místě dnešního města se dříve nacházel starý benátský hrad. Město Kissamos se dostalo do podvědomí turistů zejména díky tomu, že ze zdejšího přístavu odplouvá výletní loď k pevnosti Gramvousa a na fotogenickou pláž Balos. Turistická vybavenost Městečko působí na první dojem jako větší, táhlá vesnice, jejíž hlavní dominantou je malé náměstíčko Tzanakaki a následně asi 3 km dlouhá a poměrně nezajímavá hlavní třída, která končí v již zmíněném přístavu. Ovšem právě zde naleznete mnoho obchůdků, taveren a barů s velmi příjemnou atmosférou, která naprosto změní váš náhled na celé město. Pláž Kissamos lemuje dlouhá písečná pláž. Místy se zde vyskytuje jemný písek a lehátka se slunečníky, v jiných částech je pláž naopak neupravená, bez plážového servisu a podloží tvoří písek hrubší.
Do města se lze velmi pohodlně přepravit místním klimatizovaným autobusem, který vyjíždí z autobusového nádraží v Chanii. Nastoupit lze kdekoliv na trase, ať už v letovisku Kasteli, Agia Marina, nebo v Platanias a na dalších místech.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kissamos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Tipy na hotel v letovisku Kissamos

Mirtilos

Hotel Mirtilos rodinného typu se nachází téměř v centru vesničky Kissamos v blízkosti pobřežní promenády, cca 350 m od pláže, cca 40 km od města Chania, cca 50 km od letiště v Chanii.

1.

Gramvousa Bay

Atraktivní, nově postavené apartmány Gramvousa Bay v krásné zahradě přímo u písečné pláže nabízí výhled na poloostrov Gramvousa a jsou ideálním místem pro strávení velmi klidné a ničím nerušené dovolené. V okolí se nachází pouze 1 taverna, do letoviska Kasteli je to cca 5 km. Letiště v Chanii cca 65 km.

2.

Peli hotel

Malý, nově zrekonstruovaný hotel Peli s útulnými, menšími pokoji leží necelých 50 m od krásné písečné pláže. Hotel Peli neni vhodný pro rodiny s dětmi. Centrum městečka Kasteli (Kissamos) 50 m od hotelu, slunečníky a lehátka za poplatek.

3.

Molos Bay

Moderní hotel Molos Bay, postavený v roce 2010, leží v klidné části městečka Kasteli - Kissamos, přímo u krásné písečné pláže. Hotel Vás zaujme nevšedním výhledem na moře, pobřeží a hory. V blízkosti je přímořská promenáda s tavernami a bary. Letiště v Chanii cca 60 km.

4.

Elena Beach

Příjemný, rodinný hotel  s velice přátelskou atmosférou, Elena Beach, je situovaný přímo u krásné písečné pláže. Vzdálenost od centra Kasteli je cca 900 m, od letiště v Chanii cca 60 km.

5.

Nautilus Bay

Moderní hotel postavený v roce 2010 leží v klidné části městečka Kasteli, přímo u krásné písečné pláže. Hotel Vás zaujme nevšedním výhledem na moře, pobřeží a hory. V blízkosti je přímořská promenáda s tavernami a bary. Letiště v Chanii cca 60 km.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---