Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Radamanthys

Komplex Radamathys nacházející se 10km od Rethymna, ve vesničce Sfakaki je vhodný pro všechny věkové kategorie. Písečná pláž se nachází 350 m od ubytování, možnosti zábavy, vyžití a nákupů naleznou klienti pouhých 150 m od domu Radamythys.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Radamanthys, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Radamanthys

Komplex Radamanthys se nachází ve vesničce Sfakaki, 10 km východně od Rethymna, jen cca 150 m od nákupních a zábavních možností. Krásná písčitá pláže je od hotelu vzdálena cca 350 m. Hotel je vhodný jak pro páry, tak rodiny s dětmi.

Vybavení komplexu Radamanthys

K vybavení komplexu Radamanthys patří vstupní lobby s recEpecí, trezory, klimatizace, WiFi zdarma ve veřejných prostorách, venkovní bazén s terasou a lehátky, bar u bazénu, TV kout, herna, zahrada, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC, vybaveným kuchyňským koutem, lednicí, klimatizací, WiFi zdarma a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle CK. Vlastní stravování.

Pláž

Cca 350 m od písčité pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.