Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stalis Beach

Část komplexu Stalis Beach přímo na pláži disponuje celkem 20 ubytovacími jednotkami a 95 pokojů naleznete v budově přes ulici. Dále je Vám k dispozici přijímací prostor s recepcí, TV koutek, nekuřácká restaurace s terasou, kavárna a snack bar. U každé budovy naleznete 1 sladkovodní bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky za poplatek u bazénu i na pláži. Destinace - ostrov kréta

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stalis Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stalis Beach:

Toto prázdninové zařízené se nachází přímo v centru městečka Stalis a je složené ze 2 komplexů. Jeden se nachází přímo na pláži (53424 B), druhý jen přes ulici, cca 50 m (53424 A).

Vybavení:

Část komplexu Stalis Beach přímo na pláži disponuje celkem 20 ubytovacími jednotkami a 95 pokojů naleznete v budově přes ulici. Dále je Vám k dispozici přijímací prostor s recepcí, TV koutek, nekuřácká restaurace s terasou, kavárna a snack bar. U každé budovy naleznete 1 sladkovodní bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky za poplatek u bazénu i na pláži.

Sport a zábava:

Zábava : Příležitostně večer živá hudba, v okolí spousta barů a taveren. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Pro děti : Vestavěný dětský bazén. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Ubytování v hotelu Stalis Beach:

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): Přátelsky zařízené s telefonem, trezorem a chladničkou k pronajmutí, klimatizací (za poplatek), sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Jednolůžkové pokoje (A1A): S balkonem, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje A (A2B/A3B). Studia (B2A/B3A): Zrekonstruované. Telefon, trezor k pronajmutí, chladnička, individuální klimatizace, sprcha, WC a balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře. Apartmány (B2B/B3B/B4B): Rovněž zrekonstruované, prostornější, navíc samostatná ložnice. Telefon, trezor k pronajmutí, chladnička, individuální klimatizace, sprcha, WC a balkon s bočním výhledem na moře.

Stravování :

Dle nabídky, bez stravování, snídaně nebo polopenze. Snídaně formou kontinentálního bufetového stolu, večeře formou bufetového stolu. Snídaně i večeře jsou podávány v hotelové části přes ulici.

Aktuální popis od CK

Řecko / Kréta / Stalis. Hotel se nachází přímo v centru oblíbeného letoviska Stalida. Má nově zrekonstruované pokoje, restauraci a bar u bazénu. Skládá se ze...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.