Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anaxos Beach

Uprostřed velké zahrady plné olivovníků, keřů a květů v klidném prostředí, asi 70 m od pláže se nacházejí domečky Anaxos Beach. Každé studio má vlastní balkon nebo terasu, některé pokoje na poschodí mají výhled na moře. Blízkost moře, pěkné prostředí, starostliví majitelé, atraktivní letovisko Anaxos na Lesbosu - to vše slibuje příjemně strávenou dovolenou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anaxos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Anaxos Beach a ubytování:

Uprostřed velké zahrady plné olivovníků, keřů a květů v klidném prostředí, asi 70 m od pláže se nacházejí domečky Anaxos Beach.

Ubytování je připravené ve 2-3 lůžkových studiích (manželská postel a klasická postel nebo tři oddělené postele).

V zahradě najdete ještě jeden menší domeček s dvěma 3-lůžkovými studii. Zařízené jsou jednoduše, ale útulně, dřevěným nábytkem, kuchyňským koutkem (dvouplotýnkový vařič, základní nádobí, lednička), sprchou/WC. Vybavení doplňuje televize a za příplatek klimatizace. Každé studio má vlastní balkon nebo terasu, některé pokoje na poschodí mají výhled na moře. Blízkost moře, pěkné prostředí, starostliví majitelé, atraktivní letovisko Anaxos - to vše slibuje příjemně strávenou dovolenou.

Okolí Anaxos Beach

Do centra Anaxosu je to 200 m a k nejbližšímu supermarketu cca 250 metrů.

Kapacita:

12 studií

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.