Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Virgina - studia / apartmány

Tento pěkný a udržovaný penzion Virgina s bazénem se nachází v klidné části letoviska Anaxos na ostrově Lesbos. V blízkosti se nachází minimarkety, taverničky a restaurace. Kdyby na vyhlášenou písečnou pláž vedla přímá cesta, dostanete se tam po cca 150m, vzhledem k tomu, že se však klikatí uličkami Anaxosu, je to přibližně 300m. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Virgina - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Virgina

Tento pěkný a udržovaný penzion s bazénem se nachází v klidné části letoviska Anaxos na ostrově Lesbos. V blízkosti se nachází minimarkety, taverničky a restaurace. Kdyby na vyhlášenou písečnou pláž vedla přímá cesta, dostanete se tam po cca 150m, vzhledem k tomu, že se však klikatí uličkami Anaxosu, je to přibližně 300m. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Dvoulůžková studia Virgina s možnosti jedné přistýlky (S) s vlastním vybaveným kuch. koutem (lednice, el. vařič, základní nádobí), TV, koupelnou soc. zařízením (sprcha,WC) a balkonem. Dvouložnicové apartmány (A) pro 3-4 osoby - dva samostatné pokoje, z čehož v každém z pokojů je vybavený kuch. kout (lednice, el. vařič, základní nádobí) a koupelna se soc. zařízením (sprcha,WC). Fén, touster a televize je součástí vybavení jednoho z pokojů. Pokoje mají propojený společný balkon se zahradním nábytkem.

U studií i apartmánů jsou ložní prádlo a ručníky součástí každého pokoje (pravidelná výměna a úklid), možnost klimatizace za poplatek 5 eur/den, možnost pronájmu bezpečnosti schránky 1 eur/den.

Stravování

Vlastní nebo možnost dokoupení přímo u delegáta na místě pobytu. Polopenze - 10 eur/den, večeře - 6 eur/den, snídaně - 4 eur/den.

Služby na místě

Možnost využívání lehátek a slunečníků u bazénu (zdarma). Možnost zapůjčení setu lehátek a slunečníků na pláži (za poplatek 5 eur/den). Zapůjčení motorek, aut, jízdních kol za poplatek. Zajímavá a pestrá nabídka fakultativních výletů. Vodní sporty na pláži.

Přehled zájezdů do hotelu

Přehled zájezdů si zobrazíte kliknutím na záložku Ceny zájezdů nahoře nad fotografiemi. Kromě těchto zájezdů se můžete podívat ještě na nabídku CK Charis, která zde zájezdy sice nemá, ale její nabídka je velmi rozumná. Pokud jim řeknete, že jste se o nich dozvěděli zde, na Řecko v detailech, dostanete speciální slevu.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.