Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Eftalou

Nově zrekonstruovaný hotel Eftalou s příjemnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 1,60 km od letoviska Molyvos na Lesbosu, v oblasti Eftalou. 3 hlavní výhody hotelu Eftalou: výhodná cena, možnost poznat více pláží na ostrově, výborné pizzy.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Eftalou, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Eftalou

nově zrekonstruovaný hotel Eftalou s příjemnou atmosférou se nachází ve vzdálenosti cca 1,60 km od letoviska Molyvos, v oblasti Eftalou. Nejbližší moře je od hotelu Eftalou ve vzdálenosti cca 180 m, zde však není možné koupání. Hotelový autobus zajišťuje zdarma svozy na oblázkové pláže a zpět, cca 5 x denně do ; (cca 2 km – odjezd od hotelu: 10:00, 11:45 , 12:45, 15:00, 21:30 hodin) a cca 2 x do Eftalou (cca 2,50 km – 11:30, 14:00 hodin). Cestou do Eftalou autobus zastavuje ještě na nejbližší oblázkové pláži, která je vzdálena cca 1,40 km. Další možnost koupání v této oblasti, kam jezdí hotelový autobus, je na organizované oblázkové pláži s modrou vlajkou, kde jsou převlékárny, sprchy a WC je vzdálena cca 2 km. Od této pláže dalších 500 m jsou tradiční turecké lázně. Toto místo je proslulé svými teplými prameny, kde je velmi příjemné a ozdravné koupání. Pěkná oblázková pláž s příjemným koupáním v letovisku Molyvos je organizovaná, s možností pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek cca 6€/set/den). Zde je též možnost vodních sportů. Před hotelem je zastávka autobusu městské linky, která zajišťuje pravidelné spojení do Molyvosu, Petry, Eftalou, Anaxosu – cca 1,40 €/cesta.

Kapacita

malý hotelový areál Eftalou tvoří celkem 43 pokojů (2lůžkovým s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje hotelu Eftalou jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na hory nebo s bočním výhledem směrem na moře. Trezor na recepci (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 3€/30 minut), wifi (zdarma), vnitřní a venkovní bar, snackbar, kavárna, vnitřní a venkovní restaurace, pizzerie, zahrada, parkoviště. V sousedním sesterském hotelu SUN RISE je možné využívat nabízené služby: sauna, vnitřní jacuzzi, fitcentrum (za poplatek viz. popis hotelu na straně 109).

Stravování

formou polopenze. Snídaně – bufet, večeře formou bufetu v hotelové restauraci nebo v hotelu SUN RISE, kat. B, cca 100 m.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, venkovní jacuzzi (za poplatek cca 0,50€/10 minut). dětské hřiště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6€/set/den). Stolní tenis a šipky (zdarma), kulečník (za poplatek cca 3€/hodina), elektrické hry (za poplatek cca 1€/hra).Vodní sporty na pláži v Molyvosu, Petře nebo Anaxosu (za poplatek).

Hlavní výhody hotelu Eftalou

3 hlavní výhody hotelu Eftalou: výhodná cena, možnost poznat více pláží na ostrově, výborné pizzy.

Web

Hotel Eftalou

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.